Atrakcje na Gubałówce na lato 2020

0
5240
atrakcje gubałówka

Tanie atrakcje w Zakopanem niemożliwe? A jednak są takie, na które nie trzeba wydawać kroci. Przy tym są świetnym sposobem na spędzenie czasu, dostarczając wielu niezapomnianych wrażeń. Zjazd z Gubałówki różnymi trasami to alternatywa dla pieszej wycieczki bądź zjazdu/wjazdu wagonikiem albo kolejką na Polanie Szymoszkowej.

Gubałówka jest jednym z symboli Zakopanego. I należy do najlepszych miejsc widokowych, gdyż poniżej cale Zakopane, powyżej panorama Tatr. Na Gubałówkę można wyjść pieszo, różnymi szlakami, wyjechać kolejką, albo gratis busem z samego centrum Zakopanego. Jak to zrobić? Atrakcji na Gubałówce jest wiele, zarówno latem jak i zimą. A obecnie można połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli zjazd z Gubałówki różnymi szlakami, do Doliny Chochołowskiej, Kościeliska, czy też do centrum Zakopanego. W ofercie trasy od rodzinnych po ekstremalne.

bikeFUN- zjazd dowolną trasą

Rower napędzany siłą mięśni a może elektryczny? Do wyboru są jeszcze kolobeżki, czyli górskie hulajnogi. Zjazd zapewnia znacznie więcej wrażeń niż kolejka. Przejazd kolejką trwa kilka minut, a zjazd najkrótszą trasą około godziny. Oferta skierowana jest do wszystkich lubiących kontakt z naturą, niezwykłe widoki, obrazy, które pozostają w pamięci na zawsze i dzikie wyprawy. Na wycieczkę można wybrać się całą rodziną, sprzęty przystosowane są do małych i dużych. Dla najmłodszych choćby foteliki rowerowe i przyczepki, a także małe rowerki. Na podstawowe wyposażenie każdego uczestnika wyprawy składa się: rower bądź hulajnoga oraz kask. I mapa z trasą gratis. W cenie biletu również dojazd busem z centrum Zakopanego na Gubałówkę- oszczędzasz na kolejce. Choć na wycieczkę można się zdecydować również będąc już na szczycie, dlatego warto kupić bilet w jedną stronę. Wypożyczane są profesjonalne rowery i hulajnogi górskie. A jak wyglądają na zdjęciach, sprawdzisz na tej stronie https://www.zjazd.pl/. Zobaczysz też, jakie widoki rozpościerają się za plecami turystów.

Trasy zjazdowe

Szczegółowe informacje dotyczące tras zjazdowych znajdują się na https://www.zjazd.pl/gubalowka-atrakcje/. Do wyboru kilka opcji, od krótkich godzinnych zjazdów po nawet sześciogodzinne. Wyprawa na Gubałówkę może być świetnym sposobem na zaplanowanie całego dnia.

Przykładowe trasy biegną przez:

  • Kościelisko, Szymoszkową na Krupówki- czas zjazdu 60 minut (zarówno hulajnogi jak i rowery),

  • Droga pod Reglami, Skocznia i na Krupówki- czas przejazdu 3 godziny (rowery),

  • Kościelisko, Dolina Chochołowska, Regle i na Krupówki- czas przejazdu 4 godziny (rowery elektryczne), 6 godziny (zwykłe rowery górskie).

Najpiękniejsze szlaki i widoki, tradycyjna zabudowa, można rzec wycieczka dłuższymi trasami to Zakopane w pigułce. Do tego przyjemność obcowania z naturą i rodowitymi Zakopiańczykami spotkanymi po drodze.

Gdzie można kupić bilety na zjazd?

Z racji tego, że atrakcja cieszy się dużą popularnością w okresie letnim, bilet najlepiej zarezerwować online. Ceny jak na Zakopane są zaskakująco niskie, w porównaniu z tym co dostajemy w ramach biletu. I to też wpływa na duże zainteresowanie zjazdami.

Do wyboru jest kilka rodzajów tras, od rodzinnych, przez rekreacyjne, po ekstremalne, stąd wycieczkę w pełni można dostosować do swoich potrzeb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here