Agnieszka

  0
  268

  „AGNIESZKA”
  – przytulne pokoje gościnne z łazienką lub ze wspólną łazienką (łazienka na dwa pokoje), położone w spokojnej i widokowej dzielnicy Zakopanego, pod północno-zachodnim zboczem Gubałówki,

  – tv w pokoju, dostęp do internetu, większość pokoi z balkonami z widokiem na Tatry

  – aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową, lodówką, czajnikiem i naczyniami do dyspozycji na każdym piętrze ,
  żelazko i deska do prasowania
  – duży ogród z grillem i góralskim szałasem, miejscem pod ognisko, siatkówka, huśtawki dla dzieci, ping-pong,trampolina, bezpłatny zamknięty parking, przejażdżki bryczką konną , a zimą – organizowanie kuligów połączone z ogniskiem, dobre połączenie komunikacyjne umożliwiające dostęp do centrum, Morskiego Oka i Kużnic .Przystanek komunikacji miejskiej znajduje się w odległości 50 m.

  – 300 m do Stacji Narciarskiej HARENDA z wyciągiem orczykowym i krzesełkowym umożliwiającym się dostania na północno – zachodni szczyt Gubałówki, skąd można przejść pięknym widokowym szlakiem na samą Gubałówkę. Szlak wierzchem Gubałówki jest zarazem szlakiem rowerowym, którym można dojechać aż do doliny Chochołowskiej. Ponadto w okolicy znajduje się prawdziwa góralska bacówka jak również kilka karczm Regionalnych z pysznymi domowymi obiadkami. Miłym gościom służymy doradztwem i staramy się by pobyt u nas był mile wspominany.
  ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY


  Harenda 53
  Zakopane 34-500
  tel: 182063903, 600219863
  fax:
  e-mail: kontakt@uagnieszkizakopane.pl
  www: www.uagnieszkizakopane.pl