Apartamenty Rodzinne Pod Szczytami

  0
  241

  Komfortowe apartamenty, blisko Krupówek. Atrakcyjne ceny!
  Apartamenty Rodzinne Pod Szczytami ul. Droga Do Daniela 1C Zakopane, to idealne miejsce na wypoczynek, wakacje, ferie zimowe, Święta Bożego Narodzenia, Sylwester jak również pobyt weekendowy. Oferujemy noclegi w komfortowych apartamentach z widokiem na Tatry- Giewont. W odległości 1000 m od słynnego deptaka w Zakopanem, ul. Krupówki, spacerkiem max. 10-15 minut.
  Nasze Apartamenty usytuowane są tuż przed przednią ścianą góry Giewont, pod Reglami. Nieruchomość znajduje się w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy, lecz nadal w centrum miasta, tuż obok ul. Strążyskiej w Zakopanem, w nieznacznej odległości od znanych szlaków turystycznych m. in. Dolina Strążyska 3-5 minut, w nieznacznej odległości do Doliny ku Dziurze, Jaskini ku Dziurze, a nadto kierując się Reglami, do Doliny Białego 10-15 minut, możemy powędrować pod Wielką Krokwie i dalej- Kuźnice, Kasprowy.
  W pobliżu Naszych Apartamentów Rodzinnych Pod Szczytami znajdują się regionalne restauracje, z wyśmienitym jedzeniem góralskim i kapelami (Javorina, Karczma Młyńska, Czarci Jar) jak również inne, (znany z artystycznej duszy i popularny Żabi Dwór), rodzinne jadłodajnie (Amicus); sklepy, apteka, rodzinny warzywniak ze świeżymi warzywami i owocami.
  Nasz obiekt znajduje się na dużej powierzchni, gdzie oferujemy Państwu ogrodzony i zamykany parking, ogromny ogród (miejsce do grillowania, plac zabaw dla najmłodszych; możliwość gry w piłkę nożną, siatkówkę, badminton; do dyspozycji również jest nowy domek dla dzieci, oraz bezpiecznie wyznaczone miejsce, w lekko zalesionej części Naszej działki, na rodzinne ogniska).


  Droga do Daniela 1C
  Zakopane 34-500
  tel: , 662-827-382
  fax:
  e-mail: podszczytami@gmail.com
  www: www.podszczytami.pl