Ceperka

  0
  345

  Drodzy goście. Zmieniamy nazwę naszego obiektu z Bożenka na Ceperka. Zapraszamy również na naszą nową stronę www.ceperka.pl . Cała reszta pozostaje bez zmian. Zapraszamy !

  Pokoje gościnne Bożenka to przytulny obiekt położony w górnej części Zakopanego. Stanowi świetne miejsce dla gości chcących aktywnie spędzić czas na górskich wędrówkach
  Piękne i komfortowe pokoje z widokiem na Tatry z pewnością umilą Państwu pobyt.

  Pokoje i warunki wynajmu:
  Każdy pokój jest umeblowany, posiada nową łazienkę, balkon, LED TV i WiFi.
  Aby łatwiej było je odróżnić, pokojom zostały nadane nazwy pochodzące od nazw tatrzańskich szczytów.
  Z większości pokoi zobaczą Państwo piękny widok na Tatry.
  Wszystkie pokoje są częściowo lub w pełni wykończone w drewnie. Pokoje mają podwójne lub pojedyncze łóżka (proszę pytać w trakcie rezerwacji)

  Nie prowadzimy wyżywienia, aczkolwiek do dyspozycji gości jest aneks kuchenny wyposażony w naczynia, sztućce, kuchnie mikrofalową, lodówkę, toster oraz czajnik. Wszystko co niezbędne do przygotowania śniadania oraz kolacji we własnym zakresie. Jeśli chodzi o obiady, wokół nas znajdują się restauracje, małe bary i w których mogą się Państwo posilić.

  Parking: Zapewniamy parking na terenie ogrodzonej posesji. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o potwierdzenie przyjazdu samochodem w trakcie rezerwacji.

  Warunki wynajmu: Doba wynajmu trwa od godziny 14:00 w dniu przyjazdu do godziny 12:00 następnego dnia.
  Nie posiadamy recepcji. Zakwaterowanie może nastąpić między godziną 14.00 a 15.00 lub po godzinie 16.00.
  W przypadku zakwaterowania poza wyznaczonymi godzinami prosimy o informację w trakcie rezerwacji lub poprzez wcześniejszy kontakt telefoniczny wraz z podaniem orientacyjnej godziny przyjazdu.

  Lokalizacja:
  Pokoje gościnne „Bożenka“ są położone w górnej części Zakopanego. Jest to dobra lokalizacja dla gości chcących rozpocząć swoją wędrówkę w rejonie Kuźnic (Kasprowy Wierch, Giewont, Czarny Staw), Nosala lub Doliny Olczyskiej.
  W bezpośrednim sąsiedztwie domu znajduje się Szkoła Mistrzostwa Sportowego. Jako jeden z niewielu obiektów w tej okolicy możemy pochwalić się pięknym widokiem na Tatry.
  W odległości 100 metrów od domu znajduje się przystanek autobusów miejskich kursujących do dworca PKP/PKS, centrum oraz Kuźnic.
  Z dworców PKS/PKP lub z centrum do Bożenki można dojechać busem jadącym w kierunku „Olcza” lub „Cyrhla” prosząc kierowcę by zatrzymał się na przystanku „Imperial“.
  W promieniu 80 metrów znajdują się bardzo dobrze zaopatrzone sklepy spożywcze.

  Odległości (na podstawie map Google):
  – Dworzec PKP/PKS – 2300 m (około 27 minut pieszo)
  – Kuźnice – 2000 m (około 25 minut pieszo)
  – Centrum – 1800 m (około 20 minut pieszo)
  – Stok narciarski Nosal – 800 m (około 10 minut pieszo)
  – Skocznia narciarska Wielka Krokiew – 1400 m (około 15 minut pieszo) – punkt E na mapie

  Cennik:
  Cennik podstawowy to 40 złotych za dobę od jednej osoby (przy pobycie co najmniej 3 doby).

  Powyższe ceny obowiązują cały rok z wyłączeniem okresów wyjątkowych takich jak święta, sylwester czy długi weekend majowy. Naturalnie wtedy ceny są wyższe, a ze względu na duże zainteresowanie, rezerwacji należy dokonywać znacznie wcześniej.

  Rezerwacja:
  W celu sprawdzenia dostępności oraz dokonania rezerwacji pokoju prosimy o kontakt poprzez:
  – formularz kontaktowy
  – telefonicznie

  Warunkiem potwierdzenia rezerwacji wpłacenie zadatku na niżej podane konto.

  Na zadatek oczekujemy do trzech dni. Jeśli zadatek nie wpłynie jest to dla nas znak że rezygnują Państwo z rezerwacji. W momencie otrzymania przez nas zadatku pokój jest zarezerwowany i czeka na Państwa przyjazd.
  Jeżeli obawiają się Państwo że przelew może nie dotrzeć na czas, prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu mail’em na nasz adres: bozenkabj@gmail.com
  Numer konta: 28 1140 2004 0000 3602 6656 2840


  Droga do Olczy 28k
  Zakopane 34-500
  tel: 182011744, 660784763
  fax:
  e-mail: bozenkabj@gmail.com
  www: www.ceperka.pl