Chałpa u Zbójnika

  0
  407

  „Chałpa u Zbójnika” położona w malowniczym miejscu, które zachwyca pięknymi widokami, oferuje doskonały mikroklimat i wszystko to, czego można oczekiwać od wypoczynku w górach. Zimowa stolica Polski to skarbnica wszelkich atrakcji turystycznych i kulturalnych.

  „Chałpa u Zbójnika” położona jest w zacisznym miejscu w Zakopanem. Urokliwe widoki na pobliskie góry oraz otaczająca dom zieleń pozwalają naszym Gościom odetchnąć od chaosu i pędu codziennego życia oraz zaznać ciszy i spokoju.

  Pokoje w „Chałpie u Zbójnika” urządzone są w tradycyjnym, góralskim stylu. Bogactwo motywów zdobniczych zaczerpniętych z okolicznego folkloru oraz przytulne, drewniane wnętrza pozwalają uchwycić to, co najlepsze w architekturze regionu.

  Lokalizacja „Chałpy u Zbójnika” nadaje miejscu specyficzny urok, a wypoczywający u nas Goście znajdują się w punkcie centralnym, z którego wszędzie jest blisko. W sezonie zimowym zachęcają stoki największych stacji narciarskich:

  Zakopane – Harenda
  Poronin – Suche
  Zakopane – Szymoszkowa
  Małe Ciche
  Murzasichle
  Bukowina Tatrzańska
  Jurgów
  Czarna Góra
  Białka Tatrzańska
  Szaflary

  Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje 2, 3, 4, 5-osobowe wyposażone w elegancką łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym oraz telewizję satelitarną, w pełni wyposażoną kuchnię, świetlicę z TV, kominkiem i bilardem oraz „salę góralską”. Nasi Goście mogą również korzystać z Internetu.

  Atutem naszego obiektu jest bliskie sąsiedztwo kompleksu wyciągów Harenda, regionalnych karczm oraz sklepów. Przed domem udostępniamy miejsce do grillowania oraz bezpłatny parking.

  Dla grup organizujemy:

  wycieczki w Tatry z przewodnikiem
  transport
  wycieczki: spływ przełomem Dunajca
  przejażdżki konne, kuligi z ogniskiem, pieczeniem barana.
  W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia.

  Ceny uzależnione są od okresu pobytu (sezon / poza sezonem), długości pobytu oraz ilości osób. Ceny poza sezonem już od 30 zł za osobę.


  Wojdyły 8c
  Zakopane 34-500
  tel: , 608423127
  fax:
  e-mail: chalpauzbojnika@op.pl
  www: www.zakopane-noclegi.com.pl