GORALSKI DOMEK

  0
  362

  Zachęcamy państwa do odwiedzenia naszego góralskiego domku w centrum Zakopanego, przy ul. Sienkiewicza, kilka minut od słynnych Krupówek. Dysponujemy 11 miejscami w 4 pokojach na jednym piętrze, i pokojem 2 osobowym z wł.łazienką i oddzielnym wejściem na parterze. Drewniane meble,INTERNET WI-FI, czajniki, lodówki i łazienki lub umywalki. Bliskość do Krupówek, restauracji, aqua parku, dworców PKP i PKS to atuty naszego domku, do którego zapraszamy!

  Dysponujemy również sporą bazą : TANICH NOCLEGóW w kwaterach, domkach, pensjonatach i hotelach, w Zakopanem i okolicach.

  Nasza specjalność to RAFTING – wycieczki na spływ Dunajcem

  W naszej Szkole narciarskiej SLALOM nauczymy Cię ( lub Twoje dziecię ) jazdy na nartach lub snowboardzie. Posiadamy własną wypożyczlnię sprzętu zimowego, własny wyciąg. CENTRUM ZAKOPANEGO

  W lecie zapraszamy na wycieczki : Na spływ Dunajcem na tradycyjnych góralskich tratwach lub na pontonach tzw. RAFTING.
  Zakopane – miasto legenda, kurort, stolica Tatr . W dobrym tonie jest przyjechać tu zimą na narty. Bliskość stoków, niepowtarzalna atmosfera, barwny folklor góralski oraz przepiękne krajobrazy sprawią,
  że z pewnością wrócisz tu jeszcze wiele razy.
  Dla jednych Zakopane stanowi bazę wypadową w jedyne wysokie polskie góry, inni przyjeżdżają tu choćby po to, aby przejść się po Krupówkach – głównym deptaku miasta, miejscu spotkań i rozrywki. Mnóstwo tu przytulnych kawiarni, wykwintnych restauracji, sklepików z pamiątkami i galerii sztuki. Zakopane to nie tylko skórzane kierpce, ciepłe góralskie swetry z wełny, drewniane ciupagi czy oscypek, ale przede wszystkim niespotykany nigdzie indziej klimat tego miejsca.


  Henryka Sienkiewicza 24C
  Zakopane 34-500
  tel: 18-201-52-88, 602-367-327
  fax:
  e-mail: biuro@zakopane-slalom.pl
  www: http://www.zakopane-slalom.pl/