Marynka

  0
  457

  Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia naszego 4-osobowego, 2 poziomowego apartamentu w stylu góralskim. Położony jest on w wykończonym drewnem budynku, znajdującym się przy ul. Jagiellońskiej 17 – w ścisłym centrum Zakopanego, w odległości ok. 300 metrów od dworca autobusowego oraz kolejowego (PKP).

  W bezpośrednim sąsiedztwie jest zakopiański Aquapark z:
  zjeżdżalniami,
  basenem,
  kręgielnią,
  sauną,
  regionalne karczmy i restauracje.
  Amatorzy narciarstwa mogą skorzystać z oddalonego o 5 minut spacerem, oświetlanego w nocy, stoku na Antałówce. Dojście na główny deptak Zakopanego (ul. Krupówki) zajmie Państwu ok. 10 minut.

  Apartament posiada w pełni wyposażony pokój z aneksem kuchennym (lodówka, płyta, czajnik elektryczny, komplet garnków, naczyń, sztućców, stół, krzesła, sofa, kominek elektryczny), prysznic i osobną toaletę, a także położoną na piętrze sypialnię, w której znajduje się telewizor. W ramach oferty nasi goście mają do swojej dyspozycji również żelazko oraz radio.

  Posesja posiada zamykany parking.
  Zapraszamy także do skorzystania z naszych pokoi gościnnych, usytuowanych w drugiej części budynku (2 pokoje 3-osobowe oraz 1 pokój 2-osobowy).

  Akceptujemy małe zwierzęta, preferujemy osoby niepalące.


  Jagiellońska 17
  Zakopane 34-500
  tel: 18-206-63-99, 668-965-217
  fax:
  e-mail: brak04@brak.pl
  www: www.marynka-zakopane.pl