Noclegi U Renaty

  0
  234

  Pokoje gościnne ”U Renaty” dzięki położeniu z dala od miejskiego zgiełku i hałasu zapewniają swym Gościom idealne warunki do odpoczynku i relaksu. Zaś dobre połączenie busami jak i autobusami pozwala w ciągu kilku minut znaleźć się w samym centrum, tętniącego życiem Zakopanego. Olcza stanowi także bardzo dobre miejsce, do urządzania wypadów na wszelkie górskie szlaki w okolicy. Najważniejszym obiektem naszej dzielnicy jest Sanktuarium Matki Boskiej Cudownego Medalika.

  Nasz dom nastawiony jest głównie na przyjmowanie grup zorganizowanych. Posiadamy kartę kwalifikacyjną obiektu! Świadczącą o profesjonalizmie naszego podejścia do prowadzonej przez nas działalności. Do wynajęcia proponujemy Państwu 85 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4, 5 i 6 osobowych – pokoje z łazienkami oraz 4 pokoje z 2 łazienkami na korytarzu,

  W naszym domu istnieje możliwość samodzielnego przygotowania posiłków w osobnej kuchni dla turystów indywidualnych. Pokoje wyposażone są w tapczany 1-osobowe, szafy, szafki, półki. Dodatkowo do Państwa dyspozycji jest duża sala gdzie można organizować spotkania lub dyskoteki.

  Obok budynku znajduje się plac gier i zabaw oraz bardzo duży ogród i góralski szałas. Przed domem jest zapewniamy bezpieczne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i autobusów.

  Przyjmujemy:
  – wczasy,
  – zielone szkoły,
  – zimowiska,
  – wycieczki,
  – kolonie,
  – gości indywidualnych,

  Organizujemy:
  – ogniska z kapelą góralską,
  – kuligi,
  – bajania góralskie,
  – dyskoteki,
  – pomoc w organizacji wycieczek górskich (przewodnik, doradztwo),
  – możliwość organizacji transportu busami na dowolnej wybranej trasie – na terenie Podhala,

  Ważne informacje turystyczne:
  – do wyciągu „Nosal” ok. 2,5 km
  – do najbliższego wyciągu ok. 300 m
  – do centrum Zakopanego ok. 3,5 km

  Nasz dom nastawiony jest na przyjmowanie grup zorganizowanych. Posiadamy kartę kwalifikacyjną obiektu. Obok budynku znajduje się plac gier i zabaw oraz bardzo duży ogród i góralski szałas. Parking pod domem.


  Mrowce 17 d
  Zakopane 34-500
  tel: 18-201-14-69, 601-456-378
  fax:
  e-mail: urenaty@urenaty.pl
  www: www.urenaty.pl