Pensjonat Adria

  0
  356

  Serdecznie zapraszamy do wypoczynku w pensjonacie Adria***, który położony jest w centrum Zakopanego ale jednocześnie z dala od zgiełku miasta, przy parku miejskim.
  Dysponujemy pokojami 1, 2, 3, 4 osobowymi oraz 3-5 osobowymi typu studio. Niektóre pokoje posiadają balkon. Wszystkie pokoje wyposażone są w pełny węzeł sanitarny oraz TV-SAT.
  W cenie pokoju wliczone jest śniadanie w formie bufetu ( stół szwedzki – bogaty wybór ). Nasi Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi ( pomieszczenia ogólnodostępne ) oraz parkingu. Na terenie obiektu znajduje się bar z kominkiem, sala zabaw dla dzieci, piłkarzyki oraz sauna. Parking dla Gości jest bezpłatny
  Obiekt przystosowany jest do zorganizowania konferencji oraz szkoleń, dysponujemy 2 salami konferencyjnymi z pełnym wyposażeniem.
  W pobliżu pensjonatu znajduje się lodowisko, duży plac zabaw, skate park, korty tenisowe oraz słynny deptak Krupówki. Nasz obiekt jest doskonałą bazą wypadową na wycieczki górskie, odległość do najbliższych szlaków turystycznych i skoczni Wielka Krokiew to zaledwie 1,5 kilometra.
  W cenie pokoju wliczone jest śniadanie w formie bufetu (stół szwedzki).

  W pensjonacie Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi oraz parkingu.

  Na terenie obiektu znajduje się kawiarnia, bar z kominkiem, sala zabaw dla dzieci, piłkarzyki oraz sauna.

  Obiekt przystosowany jest do zorganizowania konferencji oraz szkoleń, dysponujemy 2 salami konferencyjnymi z pełnym wyposażeniem.

  W niedalekiej odległości pensjonatu znajduje się lodowisko, duży plac zabaw, skate park, korty tenisowe oraz słynny deptak Krupówki

  Nasz obiekt jest doskonałą bazą wypadową na wycieczki górskie, odległość do doliny Białego i skoczni Wielka Krokiew ok. 1,3 km.


  Grunwaldzka 5
  Zakopane 34-500
  tel: 18-201-44-24,
  fax:
  e-mail: rezerwacje@adriazakopane.pl
  www: www.adriazakopane.pl