Pokoje Gościnne U Królów

  0
  291

  ZAPRASZAMY NA ZIMOWY WYPOCZYNEK!!!
  ŚWIETNE WARUNKI DO UPRAWIANIA SPORTóW ZIMOWYCH!
  CENY NOCLEGóW JUŻ OD 25 ZŁ OD OSOBY!!!

  Jeżeli marzysz o miejscu, gdzie można w ciszy i spokoju odpocząć od zgiełku miasta, a jednocześnie gdy najdzie Cię ochota wrócić szybko do cywilizacji, to dobrze wybrałeś przeglądając nasza ofertę.

  Jeżeli chciałbyś poczuć prawdziwy klimat góralskiej tradycji i spotkać ludzi zakochanych w górach i naszej górskiej przyrodzie nie mogłeś trafić lepiej.

  I jeśli dodatkowo cenisz sobie miłą, ciepłą i rodzinną atmosferę w domu, w którym zawsze pachnie świeżo pieczonym ciastem lub ciepłym miodem to właśnie znalazłeś dokładnie takie miejsce.

  Dobrze się zastanów, bo nasz dom to nie bezduszny pensjonat przepełniony drogim wyposażeniem i nowościami technologicznymi dla gości. To miejsce dla ludzi pragnących poczuć prawdziwą atmosferę góralskiego wnętrza i góralskiej tradycji. To także miejsce dla tych, którzy być może po raz pierwszy lub kolejny chcą odkrywać piękno tatrzańskiej przyrody. My, jako gospodarze, służymy naszym gościom radą i pomocą w poznawaniu najpiękniejszych miejsc naszego regionu.

  Nasz dom to naprawdę kameralne miejsce, które od wielu lat przyciąga swoja prostotą , góralską tradycją oraz przytulną, rodzinną atmosferą. Do dyspozycji gości oddajemy 3 pokoje, łazienki na korytarzu oraz w pełni wyposażoną kuchnię. W całym domu WIFI.

  W odległości 300 m Kompleks Narciarski Harenda ZAkopane ze sztucznie naśnieżanym, ratrakowanym i oświetlonym stokiem z 3 wyciągami orczykowymi oraz wyciągiem krzesełkowym. Dla początkujących narciarzy i snowboardzistów taśma ułatwiająca zdobywanie pierwszych umiejętności w sportach zimowych. Na terenie Ośrodka stok do jazdy na sankach i pontonach, przedszkole narciarskie, wypożyczalnie sprzętu zimowego oraz lodowisko. Na miejscu także całe zaplecze gastronomiczne.

  Spieszymy także Państwa poinformować, że od tego sezonu zimowego wszystkie wyciągi w Zakopanem a także wyciąg we Witowie i Sucym podłączone są pod jeden karnet, tzn kupując karnet na jednym z ośrodków moga go Państwo wykorzystać na jednym z dowolnie wybranych ośrodków Narciarskich. Podobnie będą funkcjonowały SKI BUSY które będą kursowały pomiędzy ośrodkami sportowymi.

  Z przyjemnością pomożemy Państwu w zorganizowaniu zimowych atrakcji np. kuligu z pochodniami i ogniskiem.

  Około 100 m od domku przystanek bus, skad odjeżdżają busiki do centrum miasta oraz Kuźnic, Morskiego Oka jak również na baseny termalne do Bukowiny, Białki i Szaflar.

  W pobliżu domu znajdują się 4 karczmy regionalne i restauracja, gdzie można zasmakować się w regionalnych przysmakach przy dźwiękach góralskiej muzyki. Wieczorami organizowane są potańcówki i inne imprezy, na których można szaleć do białego rana. Karczmy te oferują także bezpłatny dowóz posiłków do domu, więc ci z państwa najbardziej zmęczeni trudami górskich wycieczek nie muszą się martwić o kolację.

  Służymy radą i pomocą w doborze tras i wycieczek turystycznych, dostosowanych także do możliwości Państwa pociech, oferujemy rzetelną informację turystyczną!!!

  Oferujemy możliwość nieodpłatnego wypożyczenia nosidełka dla dzieci do 25 kg renomowanej firmy BEBE CONFORT, z którym na pewno łatwiej przynajmniej dla najmłodszych będzie spacerować po tatrzańskich dolinach!!!

  Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej strony internetowej wwww.dolinakrolow.pl , gdzie znajdą Państwo aktualne promocje na noclegi !

  UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ DOBA HOTELOWA KOŃCZY SIĘ O GODZ. 11.00, ZACZYNA O GODZINIE 14.00
  Z REGUŁY JEDNAK JAK TYLKO PRZYGOTUJEMY DLA PAŃSTWA POKóJ OD RAZU GO PAŃSTWU UDOSTEPNIAMY BEZ KONIECZNOŚCI CZEKANIA NA GODZINĘ ROZPOCZĘCIA DOBY.

  Witamy Państwa tradycyjnie swojskim chlebkiem z domowym specjałami własnej produkcji lub świeżo upieczonym ciastem!!! Przy dłuższych pobytach możliwe rabaty!!! Będzie nam niezmiernie miło Państwa gościć!!!


  Króle 10:00 AM
  Zakopane 34-500
  tel: , 604-092-076
  fax:
  e-mail: brak94@brak.pl
  www: