Świerkowe Domki Góralskie i Apartamenty

  0
  511

  Oferujemy bogato wyposażone domki, które zapewnią komfort pobytu jak w hotelu. Na parterze znajduje się stylowy góralski salon z kominkiem, TV i multimediami, kąt jadalniany z ławą i aneks kuchenny w pełni wyposażony oraz łazienka . Na piętrze mieszczą się trzy sypialnie. Dwie z nich są 3-osobowe, a jedna 2-osobowa z łożem małżeńskim. Każda posiada wejście na widokowy balkon. Na korytarzu jest łazienka z prysznicem. Na terenie obiektów jest dostępny internet bezprzewodowy. Gość ma również możliwość skorzystania z garażu. Domki są przeznaczone dla 8-10 osób.

  Dla Państwa dyspozycji oddaliśmy do użytku 3 apartamenty góralskie. Na jednym poziomie mieści się salon z ławą góralską , tv , kominkiem i kuchnią wyposażoną w mikrofalę, czajnik, płytę grzewczą, sztućce, talerze, szklanki , garnki oraz łazienka. Każdy z trzech pokoi w apartamencie jest 2 osobowy. W jednym jest łoże małżeńskie , w dwóch pozostałych łóżka hotelowe przystosowane do zsunięcia. Do dyspozycji gości jest również dostawka dla jednej osoby. Każdy z 3 apartamentów jest przeznaczony dla 6-7 osób.

  Na terenie domków i apartamentów jest dostępny internet wifi. Gość ma również możliwość wykupienia posiłków w naszym Ośrodku, skorzystania z domu grillowego oraz sezonowo basenu i jacuzzi w cenie pobytu.

  Zapraszamy też do

  Ośrodka Wypoczynkowego Halina

  Posiadamy:
  – miejsca noclegowe w pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych z łazienkami w Ośrodku
  – 20 miejsc noclegowych w dwóch domkach góralskich z salonem, kuchnią i kominkiem, pokoje 2 i 3 osobowe. Każdy z domków dla 8 – 10 osób,
  – 20 miejsc noclegowych w 3 apartamentach góralskich z salonem, kuchnią i kominkiem, pokoje 2 osobowe. Każdy z apartamentów dla 6 – 7 osób.

  Oraz obiekty do dyspozycji grup zorganizowanych:
  – karczma regionalna z kominkiem – 150 miejsc
  – szałas góralski z paleniskiem – 150 miejsc

  Zapraszamy do naszego Ośrodka Wypoczynkowego „ HALINA”, Świerkowych domów regionalnych i Apartamentów góralskich, które położone są w pięknej okolicy. Z okien rozpościera się panorama Tatr polskich i słowackich – widok Hawrania, Lodowego, Granatów, Giewontu i Kasprowego Wierchu na długo pozostanie w Państwa pamięci. Jest to najlepsze rozwiązanie by spędzić wolny czas w gronie rodziny lub znajomych. Dodatkowo otoczenie polany, lasy bogate w runo i bystre potoki są wizytówką czystego środowiska. Nasza baza to spokój, wygoda, niezależność i prywatność, której obecnie tak bardzo potrzebujemy.


  Majerczykówka 11 g
  Poronin 34-520
  tel: , 605-551-093
  fax:
  e-mail: info@halina.info
  www: http://www.halina.info