Willa „Anna”

  0
  286

  Zapraszamy Państwa na wypoczynek.
  Oferujemy pobyt w komfortowych warunkach w 18 pokojach i super atrakcje w cenie. Tylko u nas bezpłatny basen i jacuzzi przy wyborze pobytu HB, bezpłatny parking, internet Wi-Fi.

  Obiekt położony jest w cichej okolicy, w pobliżu (50m) przystanek PKS, przystanek PKP w odl. 800m, do centrum Poronina 400m, do centrum Zakopanego 4 km.

  Zimą i latem w Poroninie, jest wiele atrakcji, Stacja Narciarska w Suchem, http://skisuche.com, obok wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, obok Willi położona jest restauracja regionalna (200m) „Rąbanica”, http://www.karczmarabanica.pl.
  W centrum Poronina do dyspozycji centrum handlowe (otwarte do 21.00).
  Na zewnątrz jest dostępne bezpłatne, ogrodzone miejsce parkingowe dla autokaru i samochodów osobowych, dla dzieci plac zabaw, huśtawka, miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu, (stół z parasolem, krzesła, ławki). Basen letni, oraz mini basen spa-jacuzzi (z gorąca wodą 40 oC).
  Wewnątrz Willi do dyspozycji gości; sala rekreacyjna – klub muzyczny, stół bilardowy, tenis stołowy (ping-pong). Na terenie obiektu działa internet Wi-Fi, (łącze światłowodowe), komputer na miejscu.
  W najbliższym otoczeniu Poronina i Zakopanego znajduje się wiele szlaków pieszych wędrówek, wypożyczalnie sprzętu sportowego, letniego i zimowego.


  Za Torem 32d
  Poronin 34-520
  tel: , 507171233
  fax:
  e-mail: rezerwacja@anna-poronin.pl
  www: www.anna-poronin.pl