Willa Opoka!

  0
  250

  Willa Opoka w Zakopanem zaprasza na wypoczynek.

  Nasza Willa położona w centrum Zakopanego zapewnia moc okolicznych atrakcji.

  W bezpośredniej bliskości znajdują się stoki narciarskie Koziniec i Pardałówka. W okresie zimowym można poszusować tu na nartach lub snowboardzie. Bardziej zaawansowani narciarze mogą wybrać się do Kompleksu narciarskiego Nosal, który znajduje się ok. 1 km od naszego budynku.

  Odległość od rozsławionej ulicy Krupówki znajdującej się w centrum miasta wynosi ok. 1,2 km (20 minut na pieszo). W wolnej chwili można zrelaksować się w pobliskim Aqua Parku (ok. 1 km), albo też zwiedzić skocznię, na której skakał Adam Małysz (odl. 1,2 km).

  Potrzebujących wyciszenia zachęcamy do odwiedzenia pobliskich zabytkowych kościółków – najbliższy ok. 300m. Zaś z pobliskiej Antałówki rozciąga się przepiękny widok na całe Tatry.
  Nasz budynek usytuowany jest w pobliżu słynnej Willi Witkiewicza – tzw. „Witkiewiczówki”.

  Serdecznie zapraszamy!

  Zakopane – miasto legenda, kurort, stolica Tatr a zimą całej Polski. W dobrym tonie jest przyjechać tu zimą na narty. Bliskość stoków, niepowtarzalna atmosfera, barwny folklor góralski oraz przepiękne krajobrazy sprawią, że z pewnością wrócisz tu jeszcze wiele razy.
  Dla jednych Zakopane stanowi bazę wypadową w jedyne wysokie polskie góry, inni przyjeżdżają tu choćby po to, aby przejść się po Krupówkach – głównym deptaku miasta, miejscu spotkań i rozrywki. Mnóstwo tu przytulnych kawiarni, wykwintnych restauracji, sklepików z pamiątkami i galerii sztuki. Zakopane to nie tylko skórzane kierpce, ciepłe góralskie swetry z wełny, drewniane ciupagi czy oscypek, ale przede wszystkim niespotykany nigdzie indziej klimat tego miejsca.


  Antałówka 2
  Zakopane 34-500
  tel: 182066206, 665722906
  fax:
  e-mail: willaopoka@gmail.com
  www: www.willaopoka.pl