Willa Orla

  0
  282

  Zapraszamy do Willi Orla w Zakopanem.

  Nasz Regionalny Dom Gościnny „Willa Orla” położony jest u podnóża Tatr, pomiędzy najstarszymi góralskimi zagrodami biegnącymi wzdłuż Ulicy Kościeliskiej – „zakopiańskiej starówki”.

  Stylowo urządzone wnętrza „Willi Orla”, z zabytkowymi zegarami, obrazami i przedmiotami kultury materialnej przypominają o latach minionych .

  Prawdziwa góralska gościnność oraz nasza kuchnia słynąca z pysznych domowych wypieków sprawiają, że tylko u nas, jak nigdzie indziej mogą Państwo poczuć czar „skalnego Podhala”. Oferujemy Państwu wypoczynek w stylowym ośrodku z wszelkimi wygodami teraźniejszości.

  „Willa Orla” dysponuje malowniczymi pokojami 1, 2, 3, 4 osobowymi i studiami regionalnymi dwupoziomowymi.

  Pokoje w starszej historycznie części budynku /chałupa Macieja Janciny/ są wykończone w drewnie, w drugim skrzydle są już w klimacie współczesnym z elementami antykwarycznymi.

  Pokoje są wyposażone w:

  – łazienkę z prysznicem / 2 pokoje z wanną w łazience /
  – telewizor
  – radio
  – bezpłatny dostęp do internetu WI-FI
  – dzbanek bezprzewodowy i szklanki

  Każdy z 22 pokoi różni się od pozostałych i posiada swój własny urok .

  Wszystkie mają komfortowe łazienki.

  Do dyspozycji gości jest również:

  – bilard
  – sala wielofunkcyjna ze stołem do ping-ponga
  – kącik zabaw dla dzieci
  – słoneczny taras z leżakami
  – monitorowany parking.

  Niepowtarzalną atmosferę nasz ośrodek zawdzięcza swojej ponad 100 letniej historii, która rozpoczyna się w 1864 r. z zarodka góralskiej chałupy. Dzisiaj „Willa Orla” to budynek posiadający wszystkie cechy stylu witkiewiczowskiego. Willa o ponad stuletniej historii przypomina wizerunek „Orła Białego” z dumnie rozpostartymi skrzydłami widniejący na sosrębie, wyrzeźbiony około 1900 roku, jako wyraz ówczesnych tatrzańskich tradycji patriotycznych. Z okien naszego pensjonatu rozciąga się widok na „Stary Giewont na Tatr przedniej straży…”.

  Do wszystkich pokojów prowadzą masywne, drewniane drzwi. Wnętrza zostały tak zaaranżowane, aby oddać atmosferę i klimat Podhala, stworzyć dogodne warunki do wypoczynku, zachowując jednocześnie zabytkowe elementy budynku, drewniane stropy, skrzypiące schody i podłogi.


  Kościeliska 50
  Zakopane 34-500
  tel: 18-201-26-97,
  fax:
  e-mail: willa@orla.com.pl
  www: www.willaorla.pl