Willa Pan Tadeusz

  0
  209

  Nasza Willa Pan Tadeusz serdecznie Państwa zaprasza!

  Oferujemy swoim Gościom 23 miejsca noclegowe w pokojach 2,3,4 – osobowych, kompletnie wyposażonych oraz posiadających TV, każdy z pięknym widokiem na góry. Większość pokoi ma własną, w pełni wyposażoną łazienkę, a jedynie 2 pokoje mają wspólną. Pośród naszych pokoi znajdują się 2 4-osobowe apartamenty, składające się z dwóch pokoi i łazienki, każdy z balkonem. Na terenie Pensjonatu leży duża sala jadalna i telewizyjna z całą przeszkloną ścianą, z widokiem zapierającym dech w piersiach. Posiadamy także kącik zabaw dla dzieci i nie tylko, zaopatrzony w różnego rodzaju gry, przybory do rysowania oraz piłkarzyki itp. Naszym Gościom proponujemy smaczną domową kuchnię a także potrawy regionalne.

  Organizujemy wypoczynek dla Gości indywidualnych jak i grup zorganizowanych. To doskonałe miejsce na spędzenie urlopu, długiego weekendu czy wakacji. Polecamy się również firmom organizującym wyjazdy integracyjne czy szkoleniowe dla pracowników. Istnieje możliwość zorganizowania ogniska a zimą również kuligu. Na specjalne życzenie istnieje możliwość zamówienia pieczonej szynki, barana czy jagnięcia. W miłej, rodzinnej atmosferze każdy wypocznie i „naładuje akumulatory”.

  Dla pasjonatów sportów zimowych w odległości 300 m znajduje się siedem wyciągów orczykowych a 3 km od Pensjonatu wyciąg krzesełkowy. Oferujemy naukę jazdy na nartach czy snowboardzie pod okiem instruktora oraz możliwość wypożyczenia sprzętu. Dla osób preferujących cieplejsze klimaty doskonałą rozrywką będzie z pewnością otwarty w grudniu 2008 kompleks rekreacyjny Terma Bukowina Tatrzańska, który znajduje się zaledwie 1,5 km od Willi Pan Tadeusz. Wspaniałą formą wypoczynku są także piesze wędrówki, którym Bukowina Tatrzańska i jej piękna, górzysta okolica z pewnością sprzyja. A dla wielbicieli Zakopanego ośmiokilometrowa odległość od stolicy Polskich Tatr na pewno wyda się atrakcyjna a kursujące co godzinę busy każdemu umożliwią odwiedzenie tego pięknego miejsca.

  Jeśli chcieliby Państwo przyjechać do nas z psem to nie ma problemu ale prosimy o wcześniejszą konsultację.

  Dysponujemy bezpłatnymi miejscami parkingowymi przy Pensjonacie.

  Zapewniamy miłą, rodzinną atmosferę…


  Wierch Buńdowy 38A
  Bukowina Tatrzańska 34-530
  tel: , 608-862-599
  fax:
  e-mail: brak112@brak.pl
  www: www.willapantadeusz.pl