Góralski kulig w Zakopanem – obowiązkowa atrakcja zimową porą

0
7569
Kulig Zakopane Dolina Chochołowska

Być może nie przepadasz za zimową aurą, kiedy dzwoni rano budzik i musisz wstać do pracy. Jednak jesteśmy niemal pewni, że doceniłbyś ją wypoczywając w Tatrach. Patrząc na szczyty, łąki, lasy, doliny pokryte białym puchem, uznałbyś krajobrazy za niesamowite i pełne magii. Ponadto, nie pozostałbyś obojętny wobec zimowych atrakcji, a szczególnie ofert – kuligi góralskie Zakopane.

Cudowne tereny, ogromna frajda podczas kuligu w Zakopanem…

Pędząc saniami przez spektakularne tereny, obserwując otoczenie i ciesząc się niepowtarzalną atmosferą, nietrudno poczuć co znaczy solidny relaks. Oderwiesz się od wszelkich niepokojących cię spraw, kłopotów, zniknie stres, a na twarzy zagości szeroki uśmiech. Wrażenia z takiej przejażdżki na długo zapadną w pamięć.

Dostępne są rozmaite trasy. Popularnością cieszy się m.in. kulig Zakopane Dolina Chochołowska, ale tak naprawdę Tatry to cała masa zachwycających zakątków, dlatego nieważne, który wybierzesz, możesz być spokojny o to, że widoki, jakie ukażą się twoim oczom będą bajeczne. Przeglądając w sieci opcje przejażdżek zaprzęgiem konnym zwróć uwagę na firmy proponujące dodatkowe atrakcje. Spotkanie ze zbójnikami, ognisko, degustacja potraw, biesiada, pokazy tańców góralskich – odpoczywając w Tatrach warto urozmaicić sobie czas i zaserwować porcję dobrego humoru. Jeśli zamierzasz postawić na wyśmienitą zabawę wejdź na www.kuligi.pl  – wybierze Magiczny kulig Zakopane w Dolinie Chochołowskiej z ogniskiem, a nie pożałujesz.

Możesz udać się na przejażdżkę w słoneczny dzień, co ma swoje plusy, np. w postaci nieprawdopodobnych pejzaży lub wybrać kulig w nocy, kiedy na niebie błyszczą gwiazdy, a specyficzny klimat tworzą pochodnie. Część turystów uważa, że po zmroku całe otoczenie staje się zagadkowe, groźne, przez co też bardzo fascynujące.

Kulig Zakopane – oferta szyta na miarę!

W Zakopanem działa sporo firm zajmujących się kuligami, jednak w tym sezonie polecamy szczególnie ofertę dostępną na www.kuligi.pl, która wyróżnia się profesjonalizmem, rzetelnością i podejściem do klienta na najwyższym poziomie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here