zamknij

architekci, biura projektowe

+ DODAJ FIRMĘ
SZUKAJ:

INDEKS BRANŻ:

"+Architektura" Pracownia Projektowa Inż.Arch.Maciej Kubicki

Środkowa 238a,
34-405 Białka Tatrzańska
kom. 693 851 973
kubickiarchitektura@gmail.com

"5s" Dorota Strama-Kiernia Biuro Projektowe Studio

Ratułów 208,
34-407 Ratułów
kom. 530 618 562
dstrama24@gmail.com

"Amar" Biuro Architektoniczne Rafał Rafacz

Zamoyskiego 28a,
34-500 Zakopane
tel. 18 206 62 00
amararchitekci@gmail.com

"Dom-Projekt" Pracownia Architektoniczna

Nadwodnia 50,
34-532 Czarna Góra
tel. 18 208 23 47
domprojekt@poczta.onet.pl

"Inno" Pracownia Architektury Marcin Staszel

Janosówka 14,
34-500 Zakopane
kom. 604 515 611
biuro@innoarchitektura.pl

http://www.innoarchitektura.pl/

"Jar" Sp. z o.o. Pracownia Architektoniczna

Krupówki 48 /5,
34-500 Zakopane
tel. 18 201 40 34
zremi@kr.onet.pl

http://www.sarp.org.pl/

"Projekty Dla Każdego" Usługi Projektowo-Inwestycyjne

Skibówki 61,
34-500 Zakopane
tel. 18 206 34 38
anna.61@neostrada.pl

"Rybka" Pracownia Projektowa Andrzej Chowaniec

Tatrzańska 2,
34-520 Zakopane
tel. 18 207 50 75
ojciecrybka@poczta.onet.pl

"Słowik" Pracownia Projektowa Jan Słowik-Sułkowski

Witkiewicza 18g,
34-500 Zakopane
kom. 608 411 305
jan@slowik-projekt.pl

http://www.slowik-projekt.pl/

Arch-Bud Invest Justyna Majka

Gimnazjala 1,
34-500 Zakopane
kom. 730 820 777
office@arch-budinvest.com

www.arch-budinvest.com

Architekt Jakub Iwicki

Kościuszki 39B lok. 6,
34-520 Poronin

iwicki@wp.pl

Architekt mgr inż. Marian Słowik-Sułkowski

Witkiewicza 18 G,
34-500 Zakopane
tel. 18 20 123 89
marian@slowik-projekt.pl

www.slowik-projekt.pl

Architekturnia Pracownia Projektowa Kinga Kasprzycka-Hornowska

Strążyska 8b,
34-500 Zakopane
kom. 608 525 225
kinga.kasprzycka@gmail.com

Ark-Studio Biuro Architektoniczne

Szymony 9 lok. 30,
34-500 Zakopane
kom. 604 403 033
rkoprowski@ark-studio.pl

http://www.ark-studio.pl/

Bartłomiej Gąsienica-Ladzi Architektura

Walowa Góra 10,
34-500 Zakopane
kom. 694 332 919
bogol86@gmail.com

Biuro Konstrukcyjne Projekt i Nadzór

Majerczykówka 13 c,
34-531 Poronin
kom. 600 019 699
biuro@tbk-projektinadzor.pl

Bobak Dariusz Studio Projektowe

Żeromskiego 18,
34-500 Zakopane
tel. 18 206 64 04
bobak1@go2.pl

Chowaniec Maciej MCM Projekt Projekty Nadzory Kosztorysowanie

Kościuszki 67a,
34-500 Zakopane
tel. 18 207 43 52
kingagrela@interia.eu

Dominika Kasieczko Gravitacja-Architektura

Sienkiewicza 1 c,
34-500 Zakopane
kom. 607 699 671
architektura@gravitacja.eu

http://gravitacja.eu/

Dziatkowiec Projekt Tadeusz Dziatkowiec

Króle 41,
34-500 Zakopane
kom. 604 665 411
dziatkowiec@wp.pl

Dziubasik Kazimierz Biuro Architektoniczno-Projektowe

Środkowa 104,
34-405 Białka Tatrzańska
kom. 510 150 884
dziubasik@zebra-ski.pl

http://www.dziubasik.pl/

F.A.K.T.O.R Autorska Pracownia Projektowa mgr inż. arch. Andrzej

Krzeptówki 123,
34-500 Zakopane
kom. 604 525 989
arch.a.stopka@gmail.com

Karpiel i Steindel - Biuro Architektoniczne

Mariana Zająca 6,
34-500 Zakopane
tel. 18 201 52 76
biuro@karpielsteindel.eu

http://www.karpielsteindel.eu

Lulilo Design Architekt Wnętrz - Aneta Grzymkowsk

Marusarzówny 11A lok.2/2,
34-500 Zakopane
kom. 509 204 894
biuro.lulilo.design@gmail.com

Magdalena Herbowska "Windmill"

Kościuszki 8,
34-500 Zakopane
kom. 506 035 534
magda@windmill.pl

Marcin Chowaniec Biuro Projektowe Architektoniczno-Budowlane "Ar

Tatrzańska 36d,
34-520 Zakopane
kom. 602 850 606
chowaniecmarcin@interia.pl

Orłowski Andrzej Andrzej Orłowski Studio 51

Chyców Potok 8,
34-500 Zakopane
tel. 18 206 89 97
studio51@interia.pl

Pracownia Architektoniczna ARQ mgr inż. arch. Piotr Leja

Kasprowicza 20 /6,
34-500 Zakopane
kom. 606 732 162
architekturaarq@poczta.onet.pl

Pracownia Architektoniczna Klemens Trzebunia

Sywarne 54,
34-511 Kościelisko
kom. 788 297 424
ktrzebunia@gmail.com

Pracownia Projektowa AB Architektura Artur Basiński

Jurgów 224,
34-532 Jurgów
kom. 604 588 614
artur_basinski@onet.eu

Pracownia Projektowa Józef Ślimak

Kościuszki 44,
34-425 Biały Dunajec
kom. 602 409 650
josef44@gmail.com

Printograf Jadwiga Dziadoń

Za Torem 41,
34-520 Poronin
kom. 694 047 389
biuro@printograf.pl

Project Harmonia Pracownia Architektoniczna

Chyców Potok 26,
34-500 Zakopane
kom. 509 206 349
jacek_klak@project-harmonia.pl

Projektowanie i Nadzory Edward Wójcik

Walkosze 3,
34-500 Zakopane
kom. 505 987 802
edwo41@gmail.com

Rudolf Alina Pracownia Architektoniczna

Kościelna 9 lok. 4,
34-500 Zakopane
tel. 18 201 39 44
ma.ru@interia.pl

Smoliński Krzysztof Pracownia Architektury

Al. 3 Maja 5 /23,
34-500 Zakopane
kom. 601 544 244
architekt@go2.pl

Sttudio Architektury Przemysław Trebunia

Kościuszki 14 b,
34-500 Zakopane
kom. 889 476 005
trebunia@gmail.com

Tomasz Przygoda Tomgrafart

Jagiellońska 7b lok. 18,
34-500 Zakopane

tomgrafart@wp.pl

Topór Stanisław Pracownia Architektoniczna

Cyrhla 29 A,
34-500 Zakopane
tel. 18 206 18 13
st@topor.pl

Trojan-Korn Teresa Pracownia Architektoniczna

Mrowce 26A,
34-500 Zakopane
tel. 18 201 10 67
pracownia_arch@interia.pl

ZDJ Architekci Inż. Arch. Zbigniew Radziewanowski

Zwierzyniecka 5,
34-500 Zakopane
kom. 502 474 307
zd.radziewanowski@gmail.com

Łukasz Szlachtowski Podhalańskie Studio Projektowe

Nędzy-Kubińca 111,
34-500 Kościelisko
kom. 500 510 912
luk_1@interia.pl

Alert Zakopane

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.zakopane.info i napisz nam o tym!

Wyślij alert