zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.zakopane.info daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny zakopiańskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~turysta 2018-06-16 21:32:49

  aż przykro patrzeć :(
  Trzeba solidarnie przestać kupować o sprawa sama się rozwiąże

 • ~turysta 2018-06-16 21:08:38

  Fajne atrakcje w tym Zakopanem :)
  A swoją drogą, to kto przewozi butle z gazem w nieprzystosowanym do tego pojeździe? Przecież taki ładunek musi być odpowiednio zabezpieczony.

 • ~Zakopiańczyk 2018-06-16 21:05:07

  Człowieku ... Dziennikarz jest od tego, żeby pokazywać to co się dzieje. Ja sam jak bym widział kretyna z petem koło rozsypanych butli na drodze, to też bym nie podchodził.
  A może ~Stas Rower, to jesteś ty z tym petem na zdjęciach i się tłumaczysz?
  Ludzie myślcie trochę! Myślenie nie boli, a konsekwencje braku myślenia już tak.

 • ~Malwina Aldona 2018-06-15 17:03:39

  Cd.
  i poza tym usłyszałyśmy komentarz, że gdzie idziemy skoro do 16 nie zdążymy- jakby wszyscy lecieli tylko do schroniska nachlać się i spowrotem. Generalnie po 18 ciężko się stamtąd wydostać gdy nie ma tłumów, bo "busom sie nie opłaca jechać", a gminne jeżdżą rzadko- nas zabrała z przystanku przesympatyczna para -ale czekałyśmy ponad godzine na busa. W ogóle widać, że tym góralom tylko na dutkach zależy- byle na wejściu do tpn zjeść coś, najlepiej pojechać kolejka/bryczką/fasiągiem, poprawić w schronisku i spadać po południu na dalsze żarcie na Krupówki, pokupować szjasu co na ulicach co krok sprzedają. No i zdjęcie ze szkadanym Misiem czy innym przebierańcem sobie strzelić (tego akurat w maju nie widziałam-pewnie pokaże się w wakacje). Natomiast dbanie o to, co przyciaga turystów- o naturę o jakość pobytu, mają w nosie. Miłym zaskoczeniem była za to wizyta w Piątce- szlaki zadbane, w Palenicy czekał busiarz, który na koniec poprosił parkingowego o cynk- jak jeszcze ktoś przyjdzie (bylo po 20), to przyjedzie ktoś jeszcze po tych ludzi. Co do busów to są tak wypchane, ze naprawde zagraża to bezpieczenstwu pasażerów. Widać sąsiad policjant innemu góralowi "krzywdy" nie zrobi. A szkoda!

 • ~Malwina Aldona 2018-06-15 17:01:12

  Byłam z mamą w maju w Chocholowskiej. To co się tam dzieje po prostu przeraża. Wspólnota 8 Wsi zarządzająca tym terenem patrzy tylko na własny zysk. Juz dawno powinna zostać wywaszczona tego terenu. Zniszczenie szlaków. Agresywna zrywka drewna. Na zniszczonym szlaku na Trzydniowanski Wierch kilka powalonych drzew utrudniajacych poruszanie się (tego dnia szła też kobieta z niepełnosprawnym synem, któremu sprawiało to sporo trudności). Dopiero graniczne szlaki wygladają przyzwoicie. U wejscia mnóstwo straganów. Kierowca kolejki Rakoń zapytany o to do której kursuje, bo w internecie podane godziny do 18.30 a dzień wcześniej tej porze juz go nie było z pretensjami odkrzyknął, że od zawsze jezdzi do 16 (jakby nie mógł sam edytować wpisu w wikipedii, a każdy turysta przeciez korzysta z niej codziennie to i rozklad zna

 • ~Stas Rower 2018-06-15 12:46:22

  Haha a najlepsze to są takie glupie nieuki i barany co wierzą ze gaz od peta sie zapali .

 • ~Zakopiańczyk 2018-06-15 08:18:00

  hahaha co za głupek. Z papierosem do butli :)
  Ja jak bym zobaczył, że ktoś zbiera z petem walające się butle po drodze to bym uciekał, a nie jeszcze podchodził. Kompletny brak wyobraźni! Gdyby którakolwiek się rozszczelniła, to nie było by co zbierać!

 • ~Stas Rower 2018-06-14 17:05:08

  Mężczyzna z papierosem przechodził obok i zobaczył ze wypadły z samochodu butle więc szybko pobiegł aby mu pomóc je zebrac . a ten ktos z zakopane.info zamiast tez pomóc albo zwrócić uwage o papierosie to stał jak słup i robił zdjęcia i prawdopodobnie liczył na to ze cos sie wydarzy więcej bo by miał o czym pisac .

 • ~Roman Kyczmysz 2018-06-12 07:46:56

  dlaczego nie zastrzelono ich na miejscu?

 • ~daga 2018-06-07 09:02:03

  eko Zakopane w tej edycji na prawdę super! Wiele nowych rozwiązań, z których najbardziej podobały mi się pomysły zaserwowane przez Implant z Warszawy - na przykład farba pochłaniająca smog :) Oby tak dalej!

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.zakopane.info nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.