Najlepsze pączki w Zakopanem

0
829

Gdzie na pączki w Zakopanem? Ranking polecanych miejsc 

Najlepsze pączki w Zakopanem

Tłusty czwartek to dzień, w którym nie można odmówić sobie słodkiego grzeszku. Co może być lepszego niż tradycyjne, puszyste i przepyszne pączki? Oto ranking polecanych miejsc, gdzie na można zjeść najlepsze pączki w Zakopanem.

Schronisko Krupówki 

To nowe miejsce na kulinarnej mapie Zakopanego, do którego postanowiliśmy zajrzeć, by sprawdzić, jak smakują tutaj pączki. Dostaliśmy prawdziwego rzemieślniczego pączka zrobionego na świeżym cieście, bez ulepszaczy i  przyspieszaczy — oczywiście ze złocistą obrączką. PYCHOTA! 

Szacun dla cukiernika! Pączki są w kilku wariantach do wyboru z różą, budyniem i czekoladą. 

Adres:

Pączki: Schronisko Krupówki ul. Krupówki 34A

Pączki Schronisko Krupówki Zakopane

Cukiernia Samanta

Jedna z najstarszych i najbardziej znanych cukierni w Zakopanem, słynąca z wysokiej jakości wyrobów musiała się znaleźć w naszym rankingu. Nie bez powodu w tłusty czwartek ustawiają się tu kolejki. Rzeczywiście warto swoje odstać. 

Możesz tu spróbować pączków z różanym nadzieniem — posypanych pudrem lub oblanych lukrem. Bardzo smaczne i świeże, polecamy! 

To cukiernia, która ma kilka lokalizacji w Zakopanem m.in.: na ul. Witkiewicza i na ul. Chramcówki. 

Adres: 

Pączki: Cukiernia Samanta — Chramcówki 4 / Kasprusie 34

Pączki SAMANTA

Gabi Cocktail Bar

Odwiedziliśmy również to miejsce. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. Rzeczywiście, tradycyjny, pyszny pączek w tym wyjątkowym zakopiańskim cocktail barze smakuje wybornie. Zdecydowanie to wybór dla lubiących klasyczne i solidne pączki. 

Jest w nich sporo serca i smaku. 

Adres:

Pączki: Gabi Cocktail Bar Zamoyskiego 10a

Najlepsze pączki w Zakopanem – RANKING – Tłusty Czwartek

Pan Steskal

Absolutnie to piekarnia, która oferuje szeroki wybór pieczywa, ciast i ciasteczek. Możesz tu kupić pączki nie tylko z lukrem i skórką pomarańczową. Wybór jest ogromny a każda słodka propozycja warta spróbowania. Uwaga, dla miłośników pączków czeka w tym miejscu również niespodzianka olbrzymi tort w kształcie MEGA pączka.  

Adres:
Pączki Pan Steskal  Kościuszki 10

Piekarnia Dańca

To jedna z najstarszych piekarni w Zakopanem, która ma ponad 100-letnią tradycję. Oprócz chleba i bułek oferuje także pączki, które są smażone codziennie rano. Duże z nadzieniem różanym, budyniem lub wiśniową konfiturą mają swój urok i TEN smak. 

Bez wątpienia, to miejsce dla tych, którzy lubią klasyczne i solidne pączki.

Adres:

Pączki Piekarnia Dańca – Kościeliska 5

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here