Paintball w Zakopanem

0
238

Masz ochotę na niezwykłą przygodę w górach? Paintball w Zakopanem to strzał w dziesiątkę! Przeżyj niezapomniane emocje i sprawdzić swoje umiejętności taktyczne, zręczność oraz refleks. Wciel się w rolę żołnierza i staw czoła przeciwnikom na specjalnie przygotowanym terenie u podnóża Tatr. Poczuj adrenalinę i dreszcz emocji, gdy będziesz strzelał z profesjonalnej broni i unikał kul.

Paintball w Zakopanem

Nie ważne czy jesteś początkujący, czy zaawansowany, u nas znajdziesz poziom trudności dopasowany do Twoich umiejętności Nasza oferta to idealna propozycja dla małej grupy. Nie zwlekaj, zarezerwuj termin i dołącz do nas na paintball w Zakopanem!

Nie można wymarzyć sobie lepszego miejsca na zorganizowanie paintballowej bitwy niż Zakopane – naturalnie wymagający teren i piękne widoki, to jest to! W naszej ofercie znajdują się dwa pola – dzikie i naturalne oraz wybudowane specjalnie dla Was pole z mnóstwem przeszkód.

PAINTDOO Zakopane

organizuje paintball w niezwykłym wydaniu. To nie tylko kulki i pistolety, ale prawdziwa PRZYGODA! Oferujemy najwyższej klasy sprzęt, doświadczonych instruktorów, którzy poprowadzą zabawę oraz wszelkie dodatki — maski, stroje ochronne itd.

Do wyboru także najlepsze, sprawdzone scenariusze paintballowej bitwy! Dostosowane do wymagań grupy — także Pań i dzieci.

Paintdoo Adventure
Butorów 5,
Kościelisko

 +48 501 570 570

info@paintdoo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here