Park Iluzji

0
199

Iluzja Park

Witajcie w Światku Iluzji – miejscu, gdzie rzeczywistość splata się z fantazją, a zmysły zostają wystawione na próbę!

Czy wierzycie swoim oczom, czy może bardziej ufacie swojemu rozumowi? A może intuicji? Tutaj wszystko przestaje być oczywiste. Przygotujcie się na prawdziwe pioruny o mocy 2 000 000 volt, przeżyjcie halny wiejący z prędkością 156 km/h, a krople deszczu będą leciały do góry!

Lewitacja? Oczywiście! Znikanie? Bez problemu! Mnóstwo zagadek? Oczywiście, że tak! To miejsce to rozrywka przez DUŻE „R” – dla wszystkich, którzy kochają zadziwiające doświadczenia. A jeśli jesteście fanami selfie, to Światku Iluzji znajdziecie idealne tło dla swoich fotografii.

Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda salto na snowboardzie pod lecącym helikopterem? Tutaj to nic prostszego! Efekt na zdjęciu? FANTASTYCZNY!

A jeśli macie ochotę na walkę z niedźwiedziem, to również jesteśmy przygotowani. Choć nie martwcie się, to tylko iluzja – ale efekt jest niesamowity!

Magia i nauka przeplatają się w 650 m² świetnej zabawy, rozłożonej na dwóch piętrach. Światku Iluzji to atrakcja, która z pewnością zaskoczy każdego! Przybywajcie, przekonajcie się sami i dajcie się porwać tej fascynującej iluzji.

Iluzja Park

 Adres:

Krupówki 12, 34-500 Zakopane

Godziny:

10:00 – 21:00

Telefon: 

506 278 860

 

Zobacz także – Atrakcja w Zakopanem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here