Skipass Winter Mix PKL – trasy i stoki połączone

0
326

Skipass Winter Mix PKL – trasy i stoki połączone

Zimowy sezon narciarski zbliża się wielkimi krokami. Z jaką nowością wychodzi PKL? Dla tych, co lubią zimowe szaleństwo i odkrywanie nowych stoków uruchomiony został  skipass Winter Mix.

O co chodzi? Oferta skipass Winter Mix ma pozwolić narciarzom i snowboardzistkom nacieszyć się zimowym szaleństwem na trzech różnych stokach w atrakcyjnej cenie. To pięciodniowy karnet, który uprawnia do jazdy na trasach ośrodków PKL na Palenicy. Gdzie? W Szczawnicy, Mosornym Groniu w Zawoi i Górze Żar w Międzybrodziu Żywieckim.

Jak podkreślają Polskie Koleje Linowe to idealna propozycja dla tych, którzy lubią zmieniać otoczenie i odkrywać nowe miejsca. Każdy, kto zamówi swój skipass w przedsprzedaży, która trwa do 8 grudnia, zapłaci o 30% mniej niż w poprzednim roku!

Skipass Open

Osoby, które wolą skupić się na jednym ośrodku, również mają możliwość zaoszczędzić. Obecnie również jednodniowy skipass Open PKL-u dostępny jest w promocyjnej cenie w przedsprzedaży. Skipass Open pozwala wybrać dowolny dzień na szusowanie na Palenicy, Mosornym Groniu lub Górze Żar.

Skipass Winter Mix PKL – co na nas czeka ….

PKL Mosorny Groń – posiada trasę narciarską z homologacją FIS, która liczy 1,5 km i w większości jest oznaczona jako czerwona – średnio trudna. Pięknie położona, oświetlona trasa narciarska z widokiem na Babią Górę oraz świetnymi parametrami cieszy się ogromną popularnością.

PKL Palenica – pieniński ośrodek PKL Palenica zimą jest wyjątkowym miejscem na narciarskiej mapie Polski. Znajdują się tutaj trasy o różnym stopniu trudności, od łatwych – Szafranówka 1 – po rodzinne – Palenica 2 – aż do wymagających – Palenica 1 i Szafranówka 2.

PKL Góra Żar – ośrodek narciarski znajdujący się w Beskidzie Małym w sezonie zimowym oferuje narciarzom trasę o długości 1600 m. Jeśli zaczynasz swoją przygodę ze sportami zimowymi, znajdziesz tam również łagodną część trasy o długości 300 m. W ubiegłym roku PKL uruchomił również nowy wyciąg orczykowy o długości 600 m w środkowej części trasy.

Nie jeździsz na nartach? Szukasz innych zimowych atrakcji w Zakopanem koniecznie zobacz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here