sobota, 23 stycznia, 2021

Tak będą wyglądać skocznie w Chochołowie

Skocznie o rozmiarach K28 i K15 mają być gotowe już we wrześniu 2018r. Koszt budowy, to ok. 5 mln zł.

40 lat złotego medalu Józefa Łuszczka

1978 roku w fińskim Lahti sportowiec z Podhala zdobył pierwszy złoty medal w biegach narciarskich. Zakopiańscy radni oraz burmistrzowie podziękowali sportowcowi oraz trenerom.

160 dzieci na gminnych zawodach narciarskich (zdjęcia)

Dzieci z Kościeliska, Dzianisza i Witowa rywalizują w slalomie na Polanie Białego Potoku

Yarowa i Chmiała zwycięzcami Zako Boulder Power

Elena Yarowa i Adrian Chmiała zwyciężyli w Zako Boulder Power 2018 im. Bogusia Probulskiego rozegranych w dniach 31 sierpnia i 1 września. Była to pierwsza runda Pucharu Polski 2018 w boulderingu.

Paintball w górskim wydaniu

Myśl o wyjeździe do Zakopanego dla większości kojarzy się po prostu z górami. Spacerami po nich, wycieczkami, krajobrazami pełnymi szczytów i lasów. Jednak te...

IV Bieg Kurierów Tatrzańskich

Szymon Garski z Bytowa zwyciężył w IV Biegu Kurierów Tatrzańskich zorganizowanym dziś w Zakopanem. Bytowianin pięciokilometrową trasę pokonał z czasem 18 min. 26,8 sek. Drugi był Kamil Pikula ze Starych Bielic ze stratą 16,8 sek., jako trzeci na metę, równe pół minuty po zwycięzcy wbiegł Krystian Klimecki z Kościeliska.

40 mln zł na modernizację zakopiańskich skoczni

Minister Sportu Witold Bańka po czwartkowym sukcesie Kamila Stocha poprzez Twittera poinformował o zamiarze przeznaczenia dużych pieniędzy na rozwój skoków narciarskich w Zakopanem.

Powstanie Strefa Kibica na Puchar Świata w Skokach Narciarskich

W najbliższy weekend 27 i 28 stycznia na Placu Niepodległości w Zakopanem powstanie Miejska Strefa Kibica. Będzie to alternatywa dla tych, którym nie udało się kupić biletów na skoki.

Kamil Stoch Mistrzem Polski w Skokach Narciarskich

Skoczek z Zębu zajął pierwsze miejsce na podium. Drugi Dawid Kubacki, a trzecie miejsce zajął Stefan Hula.

Ruszyły zapisy na 5. Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim

Amatorzy szybkiej jazdy na nartach mogą spróbować zmierzyć się w jeździe na czas. Wystarczy zgłosić chęć udziału i przyjechać na jeden z czterech terminów zawodów.