Walentynki Zakopane

0
660

Walentynki Zakopane

Walentynki i miłość na skuterach śnieżnych 

Moda na zaręczyny w zimowej scenerii dotarła do Zakopanego, popularny narciarski kurort tętni miłością na długo przed walentynkami. Zakochani w poszukiwaniu idealnego miejsca na romantyczne oświadczyny w górach, dotarli do miejsc, które tylko z pozoru nie mają nic wspólnego z miłością. Jak się okazuje, pomysłowość zakochanych jest ogromna.

Moda na zaręczyny w zimowej scenerii

Monika z firmy kuligi.pl długo będzie wspominać pierwszą w tym roku zakochaną parę, która postanowiła się oświadczyć po przejażdżce saniami w przepięknej Dolinie Chochołowskiej.

– Dla nas te oświadczyny były dużym, ale bardzo miłym zaskoczeniem — wspomina. – Cała grupa, która uczestniczyła w tym dniu w kuligu, na chwilę odpowiedzi partnerki trzymała kciuki, oczekując na jej reakcję. To była bardzo romantyczna chwila, co zresztą udało nam się uchwycić na nagraniu. Zakochanym życzę dużo miłości — dodaje.

Kuligi zdaniem organizatora sprzyjają romantycznym wyznaniom. Tradycyjna górska przejażdżka saniami, podczas której można podziwiać piękno przyrody, słuchać góralskiej muzyki i cieszyć się towarzystwem swojej drugiej połówki, sprzyja miłosnej atmosferze. Gdy kulig zatrzyma się w ustronnym miejscu, gdzie czeka ognisko, szampan i pierścionek zaręczynowy — trudno się nie wzruszyć.

@zakopaneinfo

Zaręczyny podczas kuligu? Czy powie TAK? Najlepsza zabawa z www.kuligi.pl #Zakopane #romantycznezareczyny #POdhale #kulig #kuligi #Poland

♬ Love Me Like You Do – Elena Gray

 

Taki niezapomniany moment dla obojga znalazł się w internetowej ofercie pod hasłem: kulig walentynkowy Doliną Chochołowską. Czy podczas wyprawy saniami z pochodniami 14 lutego szykują się kolejne oświadczyny? Tego organizator nie zdradza, by nie psuć niespodzianki zakochanym.

Oryginalny prezent na walentynki — pomysł na zaręczyny

O tym, że skutery śnieżne w Zakopanem to ulubiona turystyczna zimowa atrakcja, nie od dziś wiadomo. Sam fakt, że można nimi dotrzeć do miejsc, gdzie nie dojedzie samochód czy nie dojedzie się na nartach, zachwyca uczestników.

Czy taka wyprawa sprzyja miłosnym wyznaniom — jak najbardziej, uważa Sebastian z Krakowa, który takie oświadczyny zafundował swojej dziewczynie. 

– Jesteśmy z moją dziewczyną fanami sportów zimowych i uwielbiamy jeździć na skuterach śnieżnych. Postanowiłem wykorzystać to do zrobienia jej oświadczyn — wspomina. Znalazłem w internecie firmę, która organizuje wyprawy skuterami śnieżnymi i poprosiłem ich o pomoc. Zgodzili się i przygotowali dla nas specjalne miejsce, gdzie mogłem wręczyć Kasi pierścionek — opowiada.

Michał, przewodnik ze SNOWDOO Adventure — skutery śnieżne Zakopane — Snowmobile, przypomina sobie tę parę. – Gdy dojechaliśmy do jednego z punktów widokowych, skąd rozpościera się najpiękniejszy widok na Tatry, zrobiliśmy specjalny postój dla zakochanych. Kobieta była w szoku, nie spodziewała się tego w takim miejscu i w takim czasie. To było niesamowite — zaznacza.

Para planuje ślub na jesieni tego roku, a po nim ponowny powrót do Zakopanego. Zimowa stolica Tatr już na zawsze zostanie w ich pamięci i będzie kojarzyć się z romantycznymi, choć nietypowymi zaręczynami.

Zaręczyny Zakopane — luty sprzyja miłości

Czy Zakopane 14 lutego stanie się stolicą romantycznych oświadczyn w zimowej scenerii? Niewykluczone. Skoro coraz więcej par decyduje się na nietypowe sposoby, aby poprosić swoją drugą połówkę o rękę.

A Ty, jak zaskoczyłbyś swoją miłość w górach?

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here