zamknij

Sport i rekreacja

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym"

2018-03-05, Autor: MS

W niedzielę w samo południe kilkuset zawodników i zawodniczek z całej Polski wystartowało w biegu na dystansach 1963 m oraz 5000 m. Start i meta zawodów znajdowały się w zakopiańskim Parku Miejskim im. Józefa Piłsudskiego.

Wyniki:

 

Dystans 1963 m

Kobiety

1. 55 Kalita Małgorzata 1981 WOSz-K w Zakopanem Kościelisko Poland 09:47.83 09:39.14

2. 46 Gąsienica-Roj Marcelina 2005 SP10 Zakopane Zakopane Poland 09:52.71 09:49.20

3. 25 Bus Magdalena 1984 Zakopane Poland 11:34.86 11:22.39

4. 4 Bobak Agnieszka 1999 Zakopane Poland 12:04.21 12:01.40

5. 125 Zosia Stankiewicz 2003 Gim 1 Zakopane Poland 12:24.75 12:04.05

6. 99 Skonecka Danuta 2004 Zakopane Poland 12:27.43 12:06.69

7. 13 Śmietana Anna 1993 Zaskale Poland 12:53.89 12:38.56

8. 51 Woźniak Karolina 1995 Lublin Poland 13:00.96 12:38.67

9. 109 Malepsza Ewa 1976 Zakopane Poland 12:46.64 12:40.55

10. 97 Skonecka Anna 2008 Zakopane Poland 13:07.11 12:40.69

11. 100 Majerczyk Patrycja 2009 Zakopane Poland 13:07.27 12:41.47

12. 98 Skonecka Magdalena 1975 Zakopane Poland 13:10.77 12:44.89

13. 5 Trzebunia Alicja 1979 TG.SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane Poland 12:59.27 12:52.14

14. 31 Grafczyńska Małgorzata 2007 Zakopane Poland 13:15.73 12:59.87

15. 20 Moniczewska Dominika 1980 Zakopane Poland 13:02.47 13:00.04

16. 16 Korpal Anna 1974 Trimama Gdańsk Poland 13:04.39 13:01.46

17. 7 Zygmunt Patrycja 1980 Kraków Poland 13:25.18 13:18.92

18. 40 Elantkowska Zofia 2002 ŻywczańsKierdel Zakopane Poland 13:49.33 13:28.20

19. 3 Kułach Magdalena 1997 Zakopane Poland 13:53.59 13:33.27

20. 604 Bochnak Julia 2010 Rycerze Herbu Sokół Raba Wyżna Poland 13:58.95 13:45.92

21. 602 Klaudia Bala 2002 Raba Wyżna Poland 13:58.75 13:46.12

22. 80 Kubin Wiktoria 1997 Zakopane Poland 14:01.63 13:56.35

23. 62 Kubin Liwia 2004 SP10 Zakopane Zakopane Poland 14:00.79 13:56.69

24. 67 Kubin Ewa 1975 TG.SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane Poland 14:01.75 13:56.71

25. 136 Nikola Dyk 2002 Zakopane Poland 14:01.75 13:56.74

26. 50 Sutor Oliwia 2006 Sp nr.1 Zakopane Poland 14:28.69 14:12.94

27. 47 Kot Beata 1982 Zakopane Poland 14:42.43 14:27.27

28. 633 Halaczek Anna 1984 Zakopane Poland 15:03.62 14:36.40

29. 33 Sopiarz Zuzanna 2008 UKS Orły Zakopane Poland 14:57.18 14:41.30

30. 35 Stachoń-Goł Magdalena 2008 UKS Orły Zakopane Poland 14:57.05 14:41.32

31. 28 Cieślik Anita 1979 Nowa Słupia Poland 14:52.03 14:43.44

32. 9 Ostapczuk Anna 2012 Nowy Targ Poland 15:01.79 14:54.97

33. 11 Ostapczuk Aleksandra 2001 Nowy Targ Poland 15:02.52 14:55.70

34. 49 Kot Wiktoria 2006 Zakopane Poland 15:13.95 14:58.20

35. 632 Magda Lewandowska 1995 Lublin Poland 15:24.07 15:02.66

36. 606 Bochnak Agata 1982 Rycerze Herbu Sokół Raba Wyżna Poland 15:18.11 15:04.41

37. 642 Polina Lesnikova 1988 Poland 15:30.06 15:16.53

38. 640 Popławska 1977 Poland 15:30.19 15:17.42

39. 603 Bala Dorota 1980 Rycerze Herbu Sokół Raba Wyżna Poland 15:42.97 15:30.06

40. 608 Bochnak-Chudy Iwona 1982 Rycerze Herbu Sokół Raba Wyżna Poland 15:42.85 15:30.08

41. 618 Adelina 2009 Zakopane Poland 15:51.65 15:33.96

42. 57 Stawiarska Marta 1962 Zakopane Poland 15:51.71 15:34.03

43. 23 Knapczyk Justyna 2007 Na Przełaj Poronin Poland 16:43.45 16:21.73

44. 644 Justyna Kopyt 2007 Poland 16:44.29 16:22.39

45. 17 Kierys Renata 1986 Ciche Poland 16:43.19 16:35.69

46. 622 Natalia Bujak 2007 Poland 17:03.05 16:38.09

47. 29 Siwek Ewa 1987 Małkinia Górna Poland 16:54.15 16:41.38

48. 27 Bartol Barbara 1963 Poronin Poland 16:58.46 16:56.78

49. 625 Oliwia Banachowicz 2002 Poland 17:47.61 17:23.67

50. 619 Tatiana Bujak 1983 Poland 17:52.69 17:28.29

51. 24 Knapczyk Ewa 2012 Na Przełaj Poronin Poland 18:15.59 17:53.37

52. 22 Knapczyk Małgorzata 1979 Na Przełaj Poronin Poland 18:15.85 17:54.05

53. 60 Biel Hanna 2012 Katowice Poland 18:42.74 18:26.09

54. 58 Biel Agnieszka 1979 Katowice Poland 18:42.80 18:26.33

55. 148 Elżbieta Żarnecka 1979 Nowy Targ Poland 18:30.45 18:28.77

56. 41 Elantkowska Magdalena 1974 ŻywczańsKierdel Zakopane Poland 20:37.09 20:10.64

57. 36 Fojucik-Janiszewska 1968 Bydgoszcz Poland 23:32.88 23:21.38

 

Mężczyźni

1. 127 Dariusz Stanuch 1986 Zakopane Poland 07:22.01 07:21.09

2. 10 Ostapczuk Piotr 2006 Nowy Targ Poland 09:09.92 09:05.79

3. 613 Marcel Chyc 2005 Zakopane Poland 09:16.46 09:14.02

4. 63 Jurkowski Bartłomiej 1998 Nowy Targ Poland 09:18.48 09:16.62

5. 637 Karol Stachoń 2006 Zakopane Poland 09:53.70 09:44.28

6. 149 Śmietana Sebastian 1989 Zaskale Poland 10:15.25 09:58.89

7. 8 Krawczak Bartosz 1980 zkp asy zakopane Zakopane Poland 10:35.62 10:19.21

8. 52 Laska Grzegorz 1991 Podczerwone Poland 10:45.60 10:32.92

9. 43 Elantkowski Szymon 2006 ŻywczańsKierdel Zakopane Poland 11:12.81 10:50.91

10. 42 Elantkowski Antoni 2005 ŻywczańsKierdel Zakopane Poland 11:14.79 10:52.03

11. 26 Bartol Marcin 1995 Poronin Poland 11:12.65 10:58.93

12. 144 Kołodziejczyk Roman 1951 Zakopane Poland 11:53.90 11:35.78

13. 1 Leja Krzysztof 1980 Ciche Poland 12:03.43 11:42.30

14. 6 Krupa Piotr 1996 Chochołów Poland 12:04.11 12:01.50

15. 145 Artur Sroka 2007 Rdzawka Poland 12:18.56 12:16.55

16. 53 Kuchta Jan 1991 Bukowina Poland 12:25.68 12:22.05

17. 14 Śmietana Janusz 1963 Zaskale Poland 12:53.89 12:38.15

18. 19 Gąsienica Sebastian 2012 Zakopane Poland 12:59.55 12:52.73

19. 21 Pabon Adam 2010 Zakopane Poland 13:02.79 13:00.74

20. 2 Kułach Maciej 1965 Zakopane Poland 13:53.79 13:33.55

21. 141 Tomasz Kruszwicki 1973 Kalisz Poland 13:59.13 13:44.94

22. 135 Mariusz Dyk 1972 Zakopane Poland 14:00.79 13:55.34

23. 61 Kubin Ireneusz 1972 TG.SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane Poland 14:00.97 13:55.51

24. 146 Fabian Sroka 2009 Rdzawka Poland 14:10.61 14:08.08

25. 32 Grafczyński Szczepan 2006 Zakopane Poland 14:28.69 14:12.70

26. 646 Paweł Szyszka 2006 Poland 14:32.39 14:14.09

27. 635 Halaczek Staszek 2012 Zakopane Poland 14:56.48 14:29.84

28. 48 Kot Norbert 2009 Zakopane Poland 14:54.19 14:39.03

29. 34 Sopiarz Tomasz 1982 UKS Orły Zakopane Poland 14:57.18 14:40.99

30. 605 Bochnak Jędrzej 2012 Rycerze Herbu Sokół Raba Wyżna Poland 15:18.63 15:05.35

31. 607 Bochnak Maciej 1984 Rycerze Herbu Sokół Raba Wyżna Poland 15:18.81 15:05.60

32. 18 Gąsienica-Roj Tomasz 1972 Zakopane/Klimatyzacja Zakopane Poland 15:38.31 15:16.97

33. 641 Hubert Kalmek 1988 Poland 15:30.69 15:17.92

34. 609 Chudy Mateusz 2013 Rycerze Herbu Sokół Raba Wyżna Poland 15:42.71 15:29.63

35. 631 Kierys Jan 2012 Ciche Poland 16:42.93 16:35.65

36. 620 Oliwier Bujak 2010 Poland 17:03.13 16:38.33

37. 623 Wojciech Demitraszek 1959 Zakopane Poland 16:53.85 16:39.67

38. 30 Siwek Łukasz 1986 Małkinia Górna Poland 16:54.24 16:41.46

39. 627 Zygmunt Malepsza 1952 Leszno Poland 17:53.16 17:27.68

40. 59 Biel Jan 2009 Katowice Poland 17:57.48 17:40.83

41. 12 Szul Andrzej 1947 Nowy Targ Poland 20:00.59 19:40.45

42. 45 Elantkowski Stasiu 2016 ŻywczańsKierdel Zakopane Poland 20:37.21 20:11.23

43. 38 Elantkowski Paweł 1973 ŻywczańsKierdel Zakopane Poland 20:37.49 20:14.26

44. 44 Elantkowski Franek 2011 ŻywczańsKierdel Zakopane Poland 20:37.49 20:15.10

45. 37 Janiszewski Orfeusz 2005 Bydgoszcz Poland 23:26.95 23:15.97

 

Dystans 5 km

Kobiety

 

1. 630 Michalik Edyta 1995 Gorący Potok Grybów Poland 19:06,50 19:05,21

2. 118 Szwed Renata 1974 Czechowice-DziedzPoland 20:54,26 20:51,25

3. 78 Czarnecka Karolina 1984 Kościelisko Poland 22:21,57 22:05,52

4. 64 Guziak Irena 1971 Nowy Targ Poland 22:16,20 22:09,46

5. 120 Bury Sylwia 1990 RakoTeam Stryszawa Poland 23:39,91 23:29,29

6. 107 Kuruc Maria 1995 Łapszanka Poland 24:17,86 24:14,74

7. 88 Kidoń Karolina 2009 Lipnica Mała Poland 24:49,14 24:47,15

8. 140 Krištófová Soldosová 1983 MARAS team Rožňava Slovakia 25:15,20 25:04,81

9. 143 Bobikova Katarina 1987 MARAS team Michalovce Slovakia 25:57,82 25:46,52

10. 71 Ostapczuk Marzena 1977 Nowy Targ Poland 25:55,67 25:51,70

11. 113 Klepacz Noemi 1990 Gorący Potok Zakopane Poland 26:11,67 26:10,39

12. 89 Wojtas Barbara 1977 Zakopane Poland 27:08,11 26:47,41

13. 101 Cebula Magdalena 1983 Nowy Targ Poland 27:09,94 27:06,14

14. 102 Kędzierska Magdalena 1984 Nowy Targ Poland 27:09,94 27:06,31

15. 82 Jakubiak Halszka 1982 Zakopane Poland 27:39,57 27:33,65

16. 122 Gacek Judyta 1989 Skomielna Biała Poland 27:45,08 27:42,55

17. 66 Fidelus Małgorzata 1981 Zakopane Poland 28:59,70 28:40,70

18. 103 Gąsienica-Roj Anna 1975 TG.SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane Poland 28:59,86 28:40,92

19. 93 Brej Katarzyna 1991 RakoTeam Kraków Poland 29:04,54 28:52,62

20. 75 Guziak Natalia 1998 Nowy Targ Poland 29:02,56 28:56,30

21. 130 Jendrichovska Danka 1967 MARAS team Raznany Slovakia 29:23,39 29:13,27

22. 13 Martina Kolibarova 1984 MARAS team Poland 29:22,99 29:13,44

23. 150 Małgorzata Ryba 1987 Sandomierz Poland 29:24,79 29:17,20

24. 121 Job Weronika 1988 Stróże Poland 29:24,89 29:17,61

25. 119 Kulik Katarzyna 1975 Zamość Poland 29:47,74 29:30,91

26. 645 Szyszka Katarzyna 1976 Zakopane Poland 29:55,50 29:37,00

27. 108 Kwak Katarzyna 1975 Zakopane Poland 30:06,02 29:59,90

28. 134 Anna Maśnicz 1990 Rakoteam Poland 30:30,12 30:17,99

29. 84 Drobna Ilona 1990 RakoTeam Kraków Poland 30:30,21 30:18,81

 

Mężczyźni

1. 638 Zbigniew Obrochta 1992 Dzianisz Poland 16:54,48 16:53,02

2. 128 Paweł Stanuch 1993 Zakopane Poland 17:07,81 17:06,53

3. 86 Kidoń Robert 1987 Lipnica Mała Poland 17:10,52 17:08,36

4. 612 Damian Kusper 1994 Załuczne Poland 17:33,55 17:26,04

5. 70 Klimecki Krystian 2002 Kościelisko Poland 18:11,95 18:11,02

6. 610 Paweł Szymusiuk 1994 Załuczne Poland 18:29,94 18:22,74

7. 639 Wojciech Sułek 1981 Zakopane Poland 19:00,74 18:40,99

8. 69 Ślaga Dariusz 1965 TG Sokół, SKIPOL.PL TEAM Zakopane Poland 19:05,85 19:04,79

9. 76 Radziszewski Sławomir 1971 Zakopane Poland 19:21,27 19:19,81

10. 624 Jendrusiak Daniel 1998 Team Łapszanka Łapsze Niżne Poland 19:24,67 19:21,66

11. 110 Gąsienica Kaspruś 1993 Zakopane Poland 19:24,67 19:23,29

12. 137 Adam Winiarski 1966 Chochołów Poland 19:37,58 19:29,47

13. 116 Kwiatkowski Robert 1991 Maruszyna Poland 20:00,17 19:48,34

14. 114 Kalita Marcin 1980 WOSz-K w Zakopanem Kościelisko Poland 20:09,43 20:00,49

15. 85 Knapczyk Krzysztof 1975 Na Przełaj Poronin Poland 20:23,16 20:03,43

16. 626 Gelata Marek 1987 Team Łapszanka Łapsze Niżne Poland 20:17,97 20:14,95

17. 104 Szabla Rafał 1992 Zakopane Poland 20:29,01 20:17,05

18. 65 Karaś Michał 1980 WPNT Nowy Targ Poland 20:24,30 20:18,56

19. 83 Kozieł Aleksander 1990 Łódź Poland 20:22,68 20:19,47

20. 611 Mateusz Stopka 1990 Załuczne Poland 20:28,47 20:20,67

21. 91 Szczerba Bartłomiej 1981 UKS Orły Zakopane Poland 20:41,77 20:23,83

22. 106 Malacina Stanisław 1993 Zakopane Poland 20:28,57 20:26,97

23. 117 Biel Tomasz 1979 Katowice Poland 20:51,51 20:34,36

24. 105 Fryzowicz Patryk 1986 Zakopane Poland 21:03,91 20:52,16

25. 79 Michalik Krzysztof 1991 Zakopane Poland 20:54,13 20:53,65

26. 629 Serafin Dariusz 1966 TG.SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane Poland 21:26,81 21:07,30

27. 115 Tylek Paweł 1979 DeSalis Zakopane Poland 21:18,36 21:14,56

28. 126 Wojtek jr. Stankiewicz 1970 Zakopane Poland 21:24,77 21:20,40

29. 81 Grzebyk Aleksander 1988 Warszawa Poland 21:23,19 21:20,66

30. 95 Grafczyński Radosław 1979 Zakopane Poland 21:51,16 21:34,01

31. 112 Suchowian Maciej 1979 Zakopane Poland 21:38,05 21:34,62

32. 15 Kowalczyk Kazimierz 1968 Witów Poland 22:13,33 21:52,20

33. 643 Janusz Kalata 1979 Poland 22:05,57 21:58,07

34. 77 Parzuchowski Paweł 1984 Kościelisko Poland 22:20,92 22:06,11

35. 90 Cieślik Tomasz 1979 Nowa Słupia Poland 22:16,54 22:07,39

36. 87 Demitraszek Adrian 1985 Zakopane Poland 22:24,17 22:13,27

37. 628 Warda Ryszard 1960 Sadowne Poland 22:27,92 22:19,45

38. 74 Fryźlewicz Przemysław 1973 Nowy Targ Poland 22:41,73 22:34,73

39. 92 Janiszewski Radosław 1970 Bydgoszcz Poland 22:41,75 22:35,29

40. 614 Gaberek Wiesław 1980 Placówka Strazy Granicznej Chochołów Poland 23:16,61 23:11,07

41. 616 Rafał Tylecki 1976 Nowy Targ Poland 23:15,88 23:11,50

42. 123 Szymon Stankiewicz 2009 POSA Zakopane Poland 23:51,44 23:50,35

43. 96 Stachoń-Goł Janusz 1977 UKS Orły Zakopane Poland 24:39,29 24:21,59

44. 138 Mieszko Winiarski 2004 Chochołów Poland 24:48,56 24:40,26

45. 139 Krištóf Róbert 1986 MARAS team Rožňava Slovakia 25:15,12 25:04,88

46. 142 Pazera Jozef 1989 MARAS team Spisske HanusovceSlovakia 25:57,70 25:46,40

47. 124 Wojtek jr. Stankiewicz 2007 SP 1 Zakopane Poland 26:19,96 26:17,55

48. 72 Koyuła jerzy 1954 Zakopane Poland 26:41,18 26:26,42

49. 132 Majernik Milan 1970 MARAS team Presov Slovakia 26:53,26 26:43,04

50. 615 Krzysztofek Zbigniew 1978 Placówka Strazy Granicznej Nowy Targ Poland 27:09,76 27:03,96

51. 617 Krzysztof Grapa 1977 Zakopane Poland 27:09,16 27:04,12

52. 68 Sutor Rafał 1976 UKS Orły Zakopane Poland 27:34,13 27:16,19

53. 111 Łukaszczyk Szymon 1996 Bukowina Poland 27:42,88 27:35,43

54. 129 Maras Ladislav 1963 MARAS team Presov Slovakia 29:15,84 29:06,03

55. 131 Karabas Marek 1976 MARAS team Krivany Slovakia 29:22,87 29:12,65

56. 601 Zbigniew Ryba 1987 Sandomierz Poland 29:22,20 29:14,42

57. 636 Halaczek Franek 2011 Zakopane Poland 31:50,32 31:25,31

58. 634 Halaczek Michał 1977 Zakopane Poland 31:52,61 31:27,81

 

Zobacz galerię

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

 

Komentarze w portalu (0):
Akceptuję regulamin portalu i przyjmuję do wiadomości, że komentarz pojawi się po akceptacji przez redakcję portalu.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.zakopane.info nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Zakopane

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.zakopane.info i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy jesteś za zmianami w Konstytucji?




Oddanych głosów: 292