zamknij

WYBORY 2018

Leszek Dorula zabiega o głosy mieszkańców obrzeży Zakopanego

2018-10-08, Autor: Marcin Szkodziński

Kampania wyborcza w mieście pod Giewontem przybiera na sile. Obecny burmistrz, który stara się o reelekcję spotyka się z mieszkańcami obrzeży Zakopanego licząc ponownie na ich głosy.

– Uważam, że takie bezpośrednie spotkania dają więcej. Dowiadujemy się jakie problemy w danych dzielnicach istnieją, a przez to mamy lepsze rozeznanie co do zarządzania miastem – mówił po spotkaniu z mieszkańcami Cyrhli Leszek Dorula.

Obecny burmistrz odwiedził już mieszkańców Cyrhli, Strążyskiej, Króli i Karłowicza. Spotkania te mają trwać aż do końca kampanii.

– To nie jest spotkanie, w którym tylko się przedstawiamy, ale również mieszkańcy przedstawiają swoje oczekiwania. Jest to początek możliwości dalszego działania. Wiemy jakie kroki dalej mamy poczynić – zaznacza burmistrz.

 

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

 

Komentarze w portalu (0):
Akceptuję regulamin portalu i przyjmuję do wiadomości, że komentarz pojawi się po akceptacji przez redakcję portalu.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.zakopane.info nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert Zakopane

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.zakopane.info i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy jesteś za zmianami w Konstytucji?
Oddanych głosów: 789