zamknij

Wiadomości

O krok od tragedii na Krupówkach

2018-06-14, Autor: Marcin Szkodziński

Z dostawczego busa na jezdnię zaczęły wypadać butle z gazem. Zbierał je mężczyzna palący papierosa.

Pisk opon, klakson samochodów i huk stali uderzającej o twarde podłoże. Jak się później okazało metaliczny dźwięk wydawały butle z gazem uderzające o asfaltową nawierzchnię skrzyżowania Krupówek z ul. Nowotarską.

O wielkim szczęściu może mówić kierowca rozwożący gaz oraz piesi i kierowcy innych pojazdów, którzy dzisiaj ok. godz. 8.30 znaleźli się w okolicach przejścia podziemnego w Zakopanem. Kilkanaście butli ustawionych jedna na drugiej w dostawczym busie wypchnęły drzwi i zaczęły wypadać jedna za drugą na jezdnię.

Kierowca szybko zatrzymał pojazd i wraz z drugim mężczyzną zaczęli zbierać butle, które wysypały się na jezdnię. Na szczęście żadna z butli nie rozszczelniła się. Dodatkowe zagrożenie stworzył mężczyzna, który zbierając butle z gazem trzymał w ustach zapalonego papierosa.

Oceń publikację: + 1 + 14 - 1 - 44

Obserwuj nasz serwis na:

 

Komentarze w portalu (5):
Akceptuję regulamin portalu i przyjmuję do wiadomości, że komentarz pojawi się po akceptacji przez redakcję portalu.
 • ~Stas Rower 2018-06-14 17:05:08

  Mężczyzna z papierosem przechodził obok i zobaczył ze wypadły z samochodu butle więc szybko pobiegł aby mu pomóc je zebrac . a ten ktos z zakopane.info zamiast tez pomóc albo zwrócić uwage o papierosie to stał jak słup i robił zdjęcia i prawdopodobnie liczył na to ze cos sie wydarzy więcej bo by miał o czym pisac .

  15 8
 • ~Zakopiańczyk 2018-06-15 08:18:00

  hahaha co za głupek. Z papierosem do butli :)
  Ja jak bym zobaczył, że ktoś zbiera z petem walające się butle po drodze to bym uciekał, a nie jeszcze podchodził. Kompletny brak wyobraźni! Gdyby którakolwiek się rozszczelniła, to nie było by co zbierać!

  7 5
 • ~Stas Rower 2018-06-15 12:46:22

  Haha a najlepsze to są takie glupie nieuki i barany co wierzą ze gaz od peta sie zapali .

  8 7
 • ~Zakopiańczyk 2018-06-16 21:05:07

  Człowieku ... Dziennikarz jest od tego, żeby pokazywać to co się dzieje. Ja sam jak bym widział kretyna z petem koło rozsypanych butli na drodze, to też bym nie podchodził.
  A może ~Stas Rower, to jesteś ty z tym petem na zdjęciach i się tłumaczysz?
  Ludzie myślcie trochę! Myślenie nie boli, a konsekwencje braku myślenia już tak.

  7 3
 • ~turysta 2018-06-16 21:08:38

  Fajne atrakcje w tym Zakopanem :)
  A swoją drogą, to kto przewozi butle z gazem w nieprzystosowanym do tego pojeździe? Przecież taki ładunek musi być odpowiednio zabezpieczony.

  7 2

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.zakopane.info nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Zakopane

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.zakopane.info i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy jesteś za zmianami w Konstytucji?
Oddanych głosów: 768