zamknij

Sport i rekreacja

90 tras narciarskich na jednym skipassie
0

Tatry Super Ski połączy 14 stacji narciarskich z Polski i Słowacji, które łącznie posiadają aż 90 tras zjazdowych. W czwartek 15 listopada podpisanie zostanie porozumienie pomiędzy stacjami narciarskimi.

2018-11-13 137 Autor: Marcin Szkodziński
62 mln zł na sport w Zakopanem
0

Rząd Prawa i Sprawiedliwości mocno inwestuje w infrastrukturę sportową na Podhalu. W najbliższych latach za 50 mln zł wyremontowany zostanie kompleks średnich skoczni, a 12 mln zł przeznaczonych zostało na trasy biegowe.

2018-10-10 723 Autor: Marcin Szkodziński
Rowerowy weekend w Zakopanem (zdjęcia)
0

Na stoku Harendy w Zakopanem od piątku zmagają się rowerzyści, aby w jak najkrótszym czasie pokonać wyznaczoną trasę. Tegoroczne zawody Joy Ride są rekordowe pod względem ilości uczestników

2018-09-23 490 Autor: Marcin Szkodziński
Justyna Kowalczyk pobiegła z
0

Justyna Kowalczyk pobiegła z "mukoludkami"

Około 700 osób w tym 47 chorych na mukowiscydozę wzięło udział w niedzielnym III Biegu Po Oddech zorganizowanym w Zakopanem przez Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą. Wśród kobiet zwyciężyła ambasadorka akcji Justyna Kowalczyk.

2018-09-03 342 Autor: PRP
Yarowa i Chmiała zwycięzcami Zako Boulder Power
0

Elena Yarowa i Adrian Chmiała zwyciężyli w Zako Boulder Power 2018 im. Bogusia Probulskiego rozegranych w dniach 31 sierpnia i 1 września. Była to pierwsza runda Pucharu Polski 2018 w boulderingu.

2018-09-03 317 Autor: PRP
IV Bieg Kurierów Tatrzańskich
0

Szymon Garski z Bytowa zwyciężył w IV Biegu Kurierów Tatrzańskich zorganizowanym dziś w Zakopanem. Bytowianin pięciokilometrową trasę pokonał z czasem 18 min. 26,8 sek. Drugi był Kamil Pikula ze Starych Bielic ze stratą 16,8 sek., jako trzeci na metę, równe pół minuty po zwycięzcy wbiegł Krystian Klimecki z Kościeliska.

2018-09-01 846 Autor: PRP
Biathlon w Kościelisku może stać się najlepszym ośrodkiem w Polsce
0

Zaniedbany obiekt treningowy, skąd wywodzi się większość zawodników reprezentujących Polskę na zimowych zawodach może ponownie stać się potęgą. Gmina pozyskała 8 mln. zł na odbudowę tras biegowych oraz budowę rolkostrady. Pozostaje jeszcze wyremontować budynek i strzelnicę.

2018-08-08 1799 Autor: Marcin Szkodziński