Pięściarze KnockOut Promotions z „Diablo” na czele rozpoczęli zimowy obóz treningowy Nosalowy Dwór KnockOut Winter Camp. W czwartek 17 stycznia o godz. 10 spotkanie z pięściarzami.

2019-01-15 46 Autor: oprac. MS
Zawody narciarskie w góralskich strojach (zdjęcia)
0

Po raz 14. na stacji narciarskiej Witów – Ski odbył się w niedzielę 6 stycznia zawody w narciarstwie zjazdowym.

2019-01-07 685 Autor: Marcin Szkodziński
IV Zakopiański Bieg Noworoczny (zdjęcia)
0

70 osób wzięło udział w tegorocznym Biegu Noworocznym w Zakopanem. Zawodnicy mieli do pokonania trasę liczącą 5 km.

2019-01-05 284 Autor: Marcin Szkodziński
Kamil Stoch Mistrzem Polski w Skokach Narciarskich
0

Skoczek z Zębu zajął pierwsze miejsce na podium. Drugi Dawid Kubacki, a trzecie miejsce zajął Stefan Hula.

2018-12-26 180 Autor: Marcin Szkodziński
Chochołów: zawody w biegach narciarskich (zdjęcia)
0

W sobotę 15 grudnia na trasach przy Chochołowskich Termach kilkudziesięciu zawodników rywalizowało na dystansach 500 – 3200 metrów. Najmłodszy zawodnik miał zaledwie 3,5 roku.

2018-12-17 432 Autor: Marcin Szkodziński
90 tras narciarskich na jednym skipassie
0

Tatry Super Ski połączy 14 stacji narciarskich z Polski i Słowacji, które łącznie posiadają aż 90 tras zjazdowych. W czwartek 15 listopada podpisanie zostanie porozumienie pomiędzy stacjami narciarskimi.

2018-11-13 421 Autor: Marcin Szkodziński
Justyna Kowalczyk pobiegła z
0

Justyna Kowalczyk pobiegła z "mukoludkami"

Około 700 osób w tym 47 chorych na mukowiscydozę wzięło udział w niedzielnym III Biegu Po Oddech zorganizowanym w Zakopanem przez Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą. Wśród kobiet zwyciężyła ambasadorka akcji Justyna Kowalczyk.

2018-09-03 444 Autor: PRP
Yarowa i Chmiała zwycięzcami Zako Boulder Power
0

Elena Yarowa i Adrian Chmiała zwyciężyli w Zako Boulder Power 2018 im. Bogusia Probulskiego rozegranych w dniach 31 sierpnia i 1 września. Była to pierwsza runda Pucharu Polski 2018 w boulderingu.

2018-09-03 400 Autor: PRP
IV Bieg Kurierów Tatrzańskich
0

Szymon Garski z Bytowa zwyciężył w IV Biegu Kurierów Tatrzańskich zorganizowanym dziś w Zakopanem. Bytowianin pięciokilometrową trasę pokonał z czasem 18 min. 26,8 sek. Drugi był Kamil Pikula ze Starych Bielic ze stratą 16,8 sek., jako trzeci na metę, równe pół minuty po zwycięzcy wbiegł Krystian Klimecki z Kościeliska.