698 km na nartach w 12 godzin (zdjęcia)
0

W Zakopanem pobito rekord ilości przejechanych kilometrów w drużynowym slalomie. Swoje zjazdy dołorzył także prezydent Andrzej Duda.

2019-01-23 632 Autor: Marcin Szkodziński
Stanisław Rzadkosz – Pulka zdominował zawody XXIII Parady Gazdowskiej w Białym Dunajcu
0

Niedzielną Paradę Gazdowską i wyścigi, które odbywają się po paradnym przejeździe zdominował góral z Zębu. Zdobył on aż 6 miejsc na podium z dziewięciu możliwych.

2019-01-22 381 Autor: Marcin Szkodziński
Stefan Kraft pierwszy. Polacy poza podium (zdjęcia)
0

Austriak Stefan Kraft zwycięża w indywidualnym konkursie Pucharu Świata w Skokach Narciarskich na Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza w Zakopanem. Najlepszy z Polaków Dawid Kubacki zajął 12 miejsce.

2019-01-20 607 Autor: Marcin Szkodziński
Biało – czerwona kraina czarów na skoczni (zdjęcia)
0

Trybuny po brzegi wypełniły się kibicami z szalikami, czapkami i flagami.

2019-01-19 1247 Autor: Marcin Szkodziński
Upadek niemieckiego skoczka na Wielkiej Krokwi (zdjęcia)
0

David Siegel nie ustał podczas lądowania. Nie był w stanie opuścić skoczni o własnych siłach.

2019-01-19 1201 Autor: Marcin Szkodziński
Treningi i kwalifikacje w gęstym śniegu (zdjęcia)
0

11 Polaków zobaczymy w niedzielnym konkursie Pucharu Świata w Skokach Narciarskich. Skoki zawodnikom utrudniał gęsto padający śnieg oraz wiatr.

2019-01-18 768 Autor: Marcin Szkodziński
Krzysztof „Diablo” Włodarczyk trenuje w Zakopanem
0

Pięściarze KnockOut Promotions z „Diablo” na czele rozpoczęli zimowy obóz treningowy Nosalowy Dwór KnockOut Winter Camp. W czwartek 17 stycznia o godz. 10 spotkanie z pięściarzami.

2019-01-15 186 Autor: oprac. MS
Zawody narciarskie w góralskich strojach (zdjęcia)
0

Po raz 14. na stacji narciarskiej Witów – Ski odbył się w niedzielę 6 stycznia zawody w narciarstwie zjazdowym.

2019-01-07 798 Autor: Marcin Szkodziński
IV Zakopiański Bieg Noworoczny (zdjęcia)
0

70 osób wzięło udział w tegorocznym Biegu Noworocznym w Zakopanem. Zawodnicy mieli do pokonania trasę liczącą 5 km.

2019-01-05 343 Autor: Marcin Szkodziński
Justyna Kowalczyk pobiegła z
0

Justyna Kowalczyk pobiegła z "mukoludkami"

Około 700 osób w tym 47 chorych na mukowiscydozę wzięło udział w niedzielnym III Biegu Po Oddech zorganizowanym w Zakopanem przez Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą. Wśród kobiet zwyciężyła ambasadorka akcji Justyna Kowalczyk.

2018-09-03 477 Autor: PRP
Yarowa i Chmiała zwycięzcami Zako Boulder Power
0

Elena Yarowa i Adrian Chmiała zwyciężyli w Zako Boulder Power 2018 im. Bogusia Probulskiego rozegranych w dniach 31 sierpnia i 1 września. Była to pierwsza runda Pucharu Polski 2018 w boulderingu.

2018-09-03 467 Autor: PRP
IV Bieg Kurierów Tatrzańskich
0

Szymon Garski z Bytowa zwyciężył w IV Biegu Kurierów Tatrzańskich zorganizowanym dziś w Zakopanem. Bytowianin pięciokilometrową trasę pokonał z czasem 18 min. 26,8 sek. Drugi był Kamil Pikula ze Starych Bielic ze stratą 16,8 sek., jako trzeci na metę, równe pół minuty po zwycięzcy wbiegł Krystian Klimecki z Kościeliska.