zamknij

Góry

Trwa oblężenie Doliny Chochołowskiej

2018-04-08, Autor: Marcin Szkodziński

Ponad 50 upomnień i kilkanaście tysięcy turystów na szlaku. Wszyscy chcą zobaczyć krokusowe łąki.

Mimo iż na największy wysyp krokusów będzie jeszcze trzeba poczekać, to już od wczoraj trwa oblężenie Doliny Chochołowskiej. W sobotę do godz 14 na szlak wyruszyło ok.17 tys. osób.

Nie obyło się także bez upomnień osób, które mimo oznakowań decydowali się wejść w krokusowe polany. Wśród nich znalazła się para, która postanowiła się zaręczyć. Mimo to i tak jest zdecydowanie lepiej niż w ubiegłym roku, kiedy upominano ponad tysiąc osób jednego dnia.

W niedzielę może być jeszcze więcej osób chcących zobaczyć kwitnące krokusy. Wybierającym się do Doliny Chochołowskiej radzimy pozostawić samochód pod domem i skorzystać z komunikacji. Parkingi przy wejściu do doliny bardzo szybko się zapełniają.

 

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

 

Komentarze w portalu (0):
Akceptuję regulamin portalu i przyjmuję do wiadomości, że komentarz pojawi się po akceptacji przez redakcję portalu.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.zakopane.info nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Zakopane

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.zakopane.info i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy jesteś za zmianami w Konstytucji?
Oddanych głosów: 666