Zakopane i Kevin Sam w Domu

0
798

Zakopane i Kevin Sam w Domu.

Kolejny teledysk nagrany w stolicy Tatr. Tym razem Blacha 2115 i Bedoes 2115 odwiedzili zimową stolice Polski.

Zakopane to nie tylko górski kurort, ale też inspiracja dla wielu artystów. W stolicy Podhala nagrywali swoje teledyski legendarni Skaldowie, Sławomir, Dawid Podsiadło a w ostatnich dniach do tego grona dołączyli raperzy Blacha 2115 i Bedoes 2115.

Ci ostatni postanowili zaskoczyć fanów swojej muzyki teledyskiem nagrywanym na skuterach śnieżnych w przepięknej zimowej górskiej scenerii. Utwór inspirowany filmem “Kevin sam w domu” w ciągu pierwszych godzin obejrzało prawie 170 tysięcy osób.  Jak udało nam się ustalić kadry do video nagrywane w tle Tatr powstały przy współpracy z firmą Snowdoo Adventure organizatorem zimowych wypraw na skuterach śnieżnych w Zakopanem. Czy klip, pełen humoru i emocji, na tle wyjątkowych śnieżnych krajobrazów i górskich chat, ośnieżonych Krupówek tuż przed świętami Bożego Narodzenia spodoba się oglądającym i stanie się takim samym hitem jak “Jolie Jolie” “Mademoiselle” i “Casablanca” czas pokaże.

Wielkie przeboje nagrywane w Zakopanem:

Skaldowie — Z kopyta kulig rwie

Legendarna grupa rockowa nagrała teledysk do piosenki “Z kopyta kulig rwie” w Zakopanem, w lutym 1968 roku. W klipie oprócz góralskiego kuligu widać m.in. zabytkowy kościół i skocznię narciarską. Muzykom w nagraniu towarzyszył żeński zespół wokalny Alibabki. Piosenka jest jednym z największych przebojów Skaldów i często jest grana podczas zimowych imprez.

Sławomir — Miłość w Zakopanem

Sławomir — wylansował hit „Miłość w Zakopanem” w 2017 roku. Teledysk przedstawia wokalistę i jego partnerkę, którzy bawią się na stoku, spacerują po Krupówkach i tańczą w restauracji. Piosenka jest symbolem romantycznej miłości w górach i ma ponad 200 milionów wyświetleń na YouTube.

Dawid Podsiadło — Najnowszy klip

Dawid Podsiadło — jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów wraz z zespołem 4 lata temu nagrał utwór “Najnowszy klip” w nowej akustycznej wersji, podczas sesji w Tatrach. Video miało 4 miliony odsłon. Piosenka jest pięknym hołdem dla muzyki i natury i pokazuje, jak Dawid Podsiadło czerpie inspirację z otaczającego go świata.

Blacha 2115 i Bedoes2115 – Kevin sam w domu

Zakopane i Kevin sam w domu

– Blacha 2115 i Bedoes2115 – w grudniu 2023 roku nagrali przebój na skuterach śnieżnych  w przepięknej górskiej scenerii. Utwór opowiada o tym, jak Blacha i Bedoes spędzają czas w Zakopanem, z dala od swoich dziewczyn i rodzin. Teledysk został zrealizowany przy współpracy z firmą Snowdoo, która zajmuje się wynajmem skuterów śnieżnych i organizacją imprez na śniegu. Utwór jest zabawną parodią filmu z Macaulayem Culkinem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here