Zawody Red Bull Jump & Freeze – 25 lutego na Podhalu.

0
415

Już 25 lutego odbędą się w Białce Tatrzańskiej szalone zawody spod marki Red Bull w edycji zimowej noszące nazwę Jump & Freeze.

Każdy, kto słyszał o Red Bull Konkurs Lotów i Red Bull Wyścig Mydelniczek będzie miał okazję poznać ich zimową kombinację na stoku Kotelnicy. 

Czym się wyróżniają ?

Są konkursem na najbardziej zwariowany skok do wody zimą !

Jest to świetna propozycja dla wszystkich morsów szukających dodatkowej dawki adrenaliny.

W zawodach trzeba wykazać się oprócz szaleństwa, także kreatywnością, gdyż ważny jest pomysł na pojazd, którym trzeba będzie zjechać i wyskoczyć do wody.

Można wziąć udział samemu lub znaleźć grono innych szalonych osób, z którymi stworzy się drużynę nieprzekraczającą 3 osób.

Chcesz wziąć udział w zawodach ?

Jeśli pragniesz poczuć przygodę i porządnie zmarznąć to wejdź na stronę redbull.com/jumpandfreeze i wyślij swoje zgłoszenie wraz z opisem i rysunkiem swojego pojazdu, którym będziesz chciał zachwycić widownię i jury.

Pamiętaj, że w konkursie najważniejsze jest dobre show! 

Zadbaj o odpowiednią oprawę artystyczną, która zachwyci publiczność i porwie za Tobą tłumy. 

Drugą nie mniej ważną kwestią jest sam skok, gdzie oceniana będzie jego dynamika, styl i ogólny efekt “WOW !”  lądowania.

Co można wygrać w konkursie ?

Oczywiście sławę i uwielbienie publiczności a z bardziej materialnych rzeczy znajdą się – kamera od DJI oraz zegarki GARMIN.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here