Puchar Misia Stramusia 2024

0
320

Puchar Misia Stramusia 2024

W sobotę 17 lutego już po raz 12. odbędą się popularne narciarskie i snowboardowe zawody dzieci pod Nosalem.

Puchar Misia Stramusia jest uwieńczeniem czasami kilku dni lub kilku tygodni szkoleń i kursów feryjnych oraz doskonałą okazją do zaprezentowania przez dzieci zdobytych umiejętności narciarskich i snowboardowych.

Organizatorem zawodów jest Szkoła Narciarska i Snowboardowa Strama, która od ponad dwudziestu lat szkoli kolejne pokolenia miłośników białego szaleństwa.
Zawodnicy będą mogli wystartować w kategoriach:

  • narciarskiej – klub (do 10 roku życia)
  • narciarskiej – rekreacja (do 14 roku życia)
  • oraz snowboardowej (do 16 roku życia)

W dniu zawodów na dzieci czekają także inne atrakcje! Rozegrany zostanie Puchar Rodzinny, w którym dzieci wystartują razem z rodzicami. Konkurencja składa się z dwóch elementów: najpierw rodzic biegnie na rakietach śnieżnych, a dziecko zjeżdża potem na nartach lub snowboardzie. Wygrywa zespół, który będzie miał najlepszy czas!

Rozpoczęcie zawodów z Misiem Stramusiem odbędzie się o godz: 10.00, następnie o godz. 10.30 rozpoczną się przejazdy, zgodnie ze szczegółowym harmonogramem startów. Na narciarzy czeka emocjonujący tor typu Ski Cross, a na snowboardzistów slalom. Każde z zapisanych dzieci może zapoznać się z trasą przejazdu dzień przed zawodami podczas treningu pod okiem instruktorów szkoły narciarskiej i snowboardowej Strama (kategoria rekreacja w godz. 15.00-16.00, kategoria klub w godz. 16.00-17.00- klub, snowboardziści w godz. 17.00-18.00).

Każde dziecko za udział w zawodach otrzymuje nagrodę, medal i dyplom. Za pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii dodatkowo zostaną rozdane puchary, dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Na koniec zawodów wśród wszystkich uczestników startujących w zawodach zostaną rozlosowane wartościowe nagrody rzeczowe.

Więcej informacji i zapisy znajdziecie TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here