Jeden dzień w Zakopanem

0
651
Rowery elektryczne w Zakopanem to świetna propozycja dla osób, które chcą aktywnie spędzić wolny czas. www.bikedoo.pl
Rowery elektryczne w Zakopanem to świetna propozycja dla osób, które chcą aktywnie spędzić wolny czas. www.bikedoo.pl /fot.: Wojciech Watycha /

Jeden dzień w Zakopanem — jak go spędzić? Pójść w góry czy zwiedzać miasto? Postawić na aktywny wypoczynek czy może na turystyczne atrakcje, wybór należy do Ciebie. Jedno jest pewne w stolicy Podhala nie będziesz się nudzić.

Skocz pod skocznię 

Bezsprzecznie, Zakopane zachwyca widokami. Nie ma takiego drugiego miasta w Polsce, w którym tak mocno poczujesz się otulony pięknem Tatr. Gdzie się wybrać? Można wyjechać kolejką na Gubałówkę. Gdy masz więcej czasu koniecznie wybierz Kasprowy Wierch, gdzie z niemal dwóch tysięcy metrów można podziwiać otaczające górskie szczyty. Dla osób, które ważą każdą minutę miejscem wartym polecenia jest Wielka Krokiew — największa skocznia narciarska w Polsce. Jeśli chcesz poczuć to co Dawid Kubacki, Piotr Żyła czy Kamil Stoch  masz wyjątkową i niepowtarzalną okazję. To miejsce to także doskonały punkt widokowy!

fot. Marcin Szkodziński

Jeden dzień w Zakopanem — przede wszystkim aktywnie

Wybierasz się do Zakopanego grupą? Lubisz mieć dokładnie rozplanowany i zorganizowany dzień koniecznie skorzystaj z aktywnego wypoczynku. Wycieczka na quadach i ognisko — brzmi kusząco? Zdaj się na profesjonalistów, którzy specjalnie dla Was przygotują wycieczkę z pięknymi widokami na Tatry i oczywiście przerwą na magiczne zdjęcia. Długo będziesz wspominać tak spędzony jeden dzień w Zakopanem. 

Zakopane to również idealne miejsce dla każdego szukającego niezapomnianych widoków i wymagających rowerowych tras. Marzysz, by zobaczyć więcej, dojechać dalej i to wszystko zrobić w jak najkrótszym czasie. Koniecznie wypisz: rowery elektryczne Zakopane i wybierz idealną trasę dla siebie. Aktywne odkrywanie Zakopanego nigdy nie było takie przyjemne!

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here