Dzień Dziecka pod Tatrami

0
775

Dzień Dziecka pod Tatrami to wielkie rodzinne świętowanie. Oczywiście i niezaprzeczalnie na najmłodszych czeka moc atrakcji. Zapraszamy!

Na pewno warto w najbliższą sobotę odwiedzić Tatrzański Park Narodowy, który zaprasza do wspólnego, rodzinnego spędzenia czasu na łonie natury i świętowania Dnia Dziecka!

3 czerwca od 10:00 do 12:00 w ogrodzie przy Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN, (ul. Chałubińskiego 42a w Zakopanem) odbędą się gry i zabawy dla najmłodszych.

Z kolei nieco starsze dzieci i ich rodzice mogą wyruszyć na spotkanie z edukatorem TPN w Lapidarium przy ul. Karłowicza w Zakopanem. O godzinie 10:00, 11:00 i 12:00 oprowadzi najmłodszych miłośników gór po Lapidarium i przedstawi historię geologiczną Tatr i ich topografię.

Hrubo Watra dla Moniki …

to charytatywny festiwal outdoorowy, organizowany po raz kolejny przez przyjaciół dla przyjaciół. Zdecydowanie warto być na tym wydarzeniu. Kiedy? W niedzielę 4 czerwca, pod sceną plenerową w Kościelisku (w razie słabszej pogody w Domu Ludowym).

Impreza startuje o 14.00. Będzie ścianka wspinaczkowa, malowanie twarzy, warkoczyki, loteria z fantami i koncerty na scenie, a około 18.00 licytacja głównych fantów – a na Hrubej Watrze co roku można znaleźć fanty cenne i wielce wyjątkowe!

Monika jest młodą dziewczyną, rodowitą góralką, mieszka w Zakopanem. Walczy z guzem (glejakiem) w lewej półkuli mózgu. Wszystko zaczęło się nagle pod koniec sierpnia 2022 roku, kiedy Monika podczas podróży tramwajem doznała ataku, objawami przypominającego padaczkę. W tym momencie najlepszym rozwiązaniem jest możliwość dalszego leczenia za granicą – w Niemczech.

Dzień Dziecka pod Tatrami to rodzinne świętowanie

Nadal nie wiesz, jak spędzić Dzień Dziecka w Zakopanem? Prawdopodobnie szukasz czegoś wyjątkowego. Absolutnie, mamy dla Ciebie gotowe pomysły na niezapomniane chwile w górach i wycieczki jednodniowe. Na pewno szukasz najwyższej jakości i przygody — mamy wszystko, czego potrzebujesz!

Rezerwuj tutaj bilety na najlepsze atrakcje i wycieczki wygodnie ONLINE.
I odwiedź nas podczas pobytu w Zakopanem.

Oczywiście i niezaprzeczalnie — WARTO wspólnie spędzić niedzielę

W niedzielę 4 czerwca w godzinach 11:00-16:00 na Dolnej Równi Krupowej odbędzie się Dzień Dziecka. Z tej okazji Miasto Zakopane przygotowało jak zawsze mnóstwo niezwykłych atrakcji dla najmłodszych.

W programie między innymi:

 • Ścianka wspinaczkowa
 • Warsztaty taneczne
 • Pokaz capoeiry
 • Dmuchańce
 • Sportowy tor przeszkód
 • Warsztaty plastyczne
 • Warsztaty survivalowe
 • Strzelnica
 • Rozstrzygnięcie programu cool-turalny człowiek
 • Rozstrzygnięcie konkursu Niepełno…sprytni
 • Finisz biegu 90 km Patryka Fryzowicza upamiętniającego 90-lecie nadania praw miejskich
 • Uwaga! W czasie wydarzenie odbędą także zbiórki: dla czteroosobowej rodziny z Zakopanego, która w pożarze domu straciła cały swój dobytek oraz dla Kamilki Gil chorej na SMA.

 

 

Galeria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here