Zakopiańskie Lato Teatralne już w niedzielę

7 lipca w muszli koncertowej o godz. 18 spektakl „Implication is relation”

0
5838

7 lipca w muszli koncertowej o godz. 18 spektakl „Implication is relation”

Teatr VIS a VIS kolejny raz wystąpi z cyklem przedstawień w ramach Zakopiańskiego Lata Teatralnego. Stało się ono nieodłącznym elementem programu letniego i w przeciągu lat zasłynęło z niecodziennych projektów. Nie pozostawia więc wątpliwości, że cotygodniowe występy w Muszli Koncertowej dostarczą widzowi moc doznań wzrokowych oraz słuchowych. Program przygotowany przez krakowski Teatr VIS a VIS nawiązuje do Zakopanego z czasów Dwudziestolecia Międzywojennego, kiedy to miejscowość pod Giewontem była kulturalną i towarzyską stolicą Polski oraz miejscem spotkań artystów i największych osobistości tamtego okresu.

Zakopiańskie Lato Teatralne i Letni Teatr W Muszli Koncertowej jest niecodzienną propozycją kulturalną, artystyczną, rozrywkową oraz turystyczną przygotowaną przez artystów, dla których Tatry a w szczególności Zakopane są szczególnym miejscem…
Inspiracją tego kameralnego, letniego cyklu jest życie artystyczne i towarzyskie Zakopanego okresu Dwudziestolecia Międzywojennego, kiedy to ta malownicza górska miejscowość była ulubionym miejscem artystów, letników i poszukiwaczy wrażeń.

Odbędą się wodewile, programy kabaretowe w stylu retro, przedstawienia muzyczne i taneczne oraz koncerty i recitale.

W ramach cyklu, Teatr VIS a VIS oraz zaproszeni Goście zaprezentują Państwu cztery wyjątkowe spektakle. Będą to kameralne, barwne formy teatralne łączące znane i lubiane szlagiery muzyczne z humorystycznymi, pełnymi groteski tekstami Witkacego, zabawnymi fraszkami Jana Sztaudyngera, monologami satyrycznymi Antoniego Słonimskiego oraz utworami innych bywalców dawnych, zakopiańskich salonów artystycznych i towarzyskich. Wszystko to w rytmach jazzu i swingu. Nie zabraknie także odrobiny awangardy, a także ekscytującego Orientu.

Czar… Szyk… Styl… oraz niepowtarzalny klimat spektakli przywołujących niesamowity klimat dawnego Zakopanego dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń.

Program:

7.07.2019 (niedziela) / godz. 18:00
„IMPLICATION IS RELATION”

14.07.2017 (niedziela) / godz. 18:00
„BUBUJA ABUJA”

21.07.2019 (niedziela) / godz. 18:00
„TUTLI PUTLI”

28.07.2019 (niedziela) / godz. 18:00
„UMA HIJA HUMBA GAGA”

Występy odbędą się w muszli koncertowej w Parku Miejskim im. J. Piłsudskiego przy ulicy Grunwaldzkiej nieopodal oczka wodnego przy Krupówkach.

WSTĘP WOLNY

Galeria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here