Zakopiańskie Lato Teatralne już w niedzielę

7 lipca w muszli koncertowej o godz. 18 spektakl „Implication is relation”

0
1934

7 lipca w muszli koncertowej o godz. 18 spektakl „Implication is relation”

Teatr VIS a VIS kolejny raz wystąpi z cyklem przedstawień w ramach Zakopiańskiego Lata Teatralnego. Stało się ono nieodłącznym elementem programu letniego i w przeciągu lat zasłynęło z niecodziennych projektów. Nie pozostawia więc wątpliwości, że cotygodniowe występy w Muszli Koncertowej dostarczą widzowi moc doznań wzrokowych oraz słuchowych. Program przygotowany przez krakowski Teatr VIS a VIS nawiązuje do Zakopanego z czasów Dwudziestolecia Międzywojennego, kiedy to miejscowość pod Giewontem była kulturalną i towarzyską stolicą Polski oraz miejscem spotkań artystów i największych osobistości tamtego okresu.

Zakopiańskie Lato Teatralne i Letni Teatr W Muszli Koncertowej jest niecodzienną propozycją kulturalną, artystyczną, rozrywkową oraz turystyczną przygotowaną przez artystów, dla których Tatry a w szczególności Zakopane są szczególnym miejscem…
Inspiracją tego kameralnego, letniego cyklu jest życie artystyczne i towarzyskie Zakopanego okresu Dwudziestolecia Międzywojennego, kiedy to ta malownicza górska miejscowość była ulubionym miejscem artystów, letników i poszukiwaczy wrażeń.

Odbędą się wodewile, programy kabaretowe w stylu retro, przedstawienia muzyczne i taneczne oraz koncerty i recitale.

W ramach cyklu, Teatr VIS a VIS oraz zaproszeni Goście zaprezentują Państwu cztery wyjątkowe spektakle. Będą to kameralne, barwne formy teatralne łączące znane i lubiane szlagiery muzyczne z humorystycznymi, pełnymi groteski tekstami Witkacego, zabawnymi fraszkami Jana Sztaudyngera, monologami satyrycznymi Antoniego Słonimskiego oraz utworami innych bywalców dawnych, zakopiańskich salonów artystycznych i towarzyskich. Wszystko to w rytmach jazzu i swingu. Nie zabraknie także odrobiny awangardy, a także ekscytującego Orientu.

Czar… Szyk… Styl… oraz niepowtarzalny klimat spektakli przywołujących niesamowity klimat dawnego Zakopanego dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń.

Program:

7.07.2019 (niedziela) / godz. 18:00
„IMPLICATION IS RELATION”

14.07.2017 (niedziela) / godz. 18:00
„BUBUJA ABUJA”

21.07.2019 (niedziela) / godz. 18:00
„TUTLI PUTLI”

28.07.2019 (niedziela) / godz. 18:00
„UMA HIJA HUMBA GAGA”

Występy odbędą się w muszli koncertowej w Parku Miejskim im. J. Piłsudskiego przy ulicy Grunwaldzkiej nieopodal oczka wodnego przy Krupówkach.

WSTĘP WOLNY

Galeria

Komentarze Facebook

Komentarze zakopane.INFO (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *