Buggy – prawdziwe górskie safari w Zakopanem

0
490
Safari na Podhalu? Wyprawa buggy w Zakopanem to świetna przygoda.
Safari na Podhalu? Wyprawa buggy w Zakopanem to świetna przygoda.

Jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności jako kierowca, nie znajdziesz lepszego miejsca niż Podhale. Lubisz aktywny wypoczynek i cenisz sobie piękne krajobrazy? Dobrze trafiłeś! Widoki, które podczas jazdy buggy zobaczysz na Podhalu, zapierają dech w piersiach. Z jednej strony strome urwiska, z drugiej rozległe, porośnięte lasami doliny, majestatyczne góry a do tego  wszystkiego urzekająca przyroda.

Buggy — prawdziwe górskie safari na Podhalu -zdecydowanie!

Jazda buggy po górach to ekscytujące przeżycie oraz wyzwanie dla każdego kierowcy. W okolicy Zakopanego znajdują się przepiękne trasy off-road, które na pewno na długo zostaną w pamięci. Jeśli zatem marzy Ci się niezapomniana przygoda, dobrze trafiłeś, bo Zakopane to jedyny taki region Polski, który idealnie nadaje się do wyprawy czterokołowcem. 

Przed wyjazdem uczestnicy przechodzą krótki kurs jazdy buggy, by poznać zasady bezpieczeństwa i poruszania się po wyjątkowym górskim terenie.  Buggy to lekkie, otwarte pojazdy terenowe, które doskonale sprawdzają się na górskich trasach. Tylko w okolicy Zakopanego możesz poczuć dreszczyk emocji i podziwiać piękne widoki na Tatry, jadąc po asfalcie, żwirze czy błocie. Podczas wyprawy grupę oprowadza przewodnik, który odpowiada na wszystkie pytania i profesjonalnie przygotowuje wszystkich do wyprawy!

Wyjazd buggy to świetny pomysł na spędzenie wolnego w gronie rodziny, przyjaciół czy firmowy wyjazd integracyjny. To wyjątkowa okazja do połączenia przygody, emocji i relaksu w otoczeniu piękna tatrzańskiej przyrody! Nie warto zwlekać, gdy zachwycające naturalnym pięknem góry i doliny — czekają na odkrycie.

Buggy Zakopane- koniecznie spróbuj!

Marzy Ci się prawdziwy off-road na Podhalu, taki, który na zawsze zostanie w Twojej pamięci? Uwielbiasz łączyć adrenalinę z endorfiną? Wyprawa Buggy to doskonała fuzja wszystkiego, co lubisz!

Szukasz idealnego prezentu? Wyprawa buggy po Podhalu — szlakiem pełnym widoków zapierających dech w piersiach to świetna propozycja i niebanalny upominek. Jazda po górach to naprawdę ekscytujące przeżycie.

Przygoda, dobra zabawa i relaks w otoczeniu piękna tatrzańskiej przyrody — czy można chcieć czegoś więcej? Czy warto skorzystać z tej atrakcji odwiedzając Zakopane? ZDECYDOWANIE!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here