Nowy hotel Radisson Blu otwarty

Hotel ma 158 pokoi i apartamentów oraz apartament prezydencki

0
2794

Hotel ma 158 pokoi i apartamentów oraz apartament prezydencki

Radisson Blu zbudowany na zboczach Antałówki w Zakopanem otwiera swoje podwoje dla hotelowych gości.

W budynku przygotowano 158 pokoi i apartamentów. Hotel oferuje pokoje typu standard, premium, a także pokoje dla rodzin typu family i apartamenty.

Do dyspozycji jest także apartament prezydencki o powierzchni 155 m², w którym znajdują się trzy sypialnie, każda z prywatną łazienką, w pełni wyposażony aneks kuchenny, sala kinowa, loggia i przytulny salon.

Druga część budynku, w której znajdują się rezydencje z 68 apartamentami zostanie oddana w ciągu kilku miesięcy.

W Roots Brasserie hotelowi goście mogą delektować się nową polską kuchnią, gdzie lokalne produkty są sercem każdego dania. Filozofia restauracji opiera się na ochronie naturalnych smaków i koncentruje na świeżości produktów.
W obiekcie znajduje się także przytulny szkocki baru Down Under.

W hotelu znajduje się nowoczesna siłownia, 20-metrowy basen, jacuzzi, sauna i łaźnia typu rasul.

Nowo otwarty zakopiański hotel należy do grupy 17 obiektów hotelowych, które łącznie oddają do dyspozycji swoim klientom aż 3800 pokoi.

– Jesteśmy dumni, że możemy wprowadzić światowej klasy markę do jednej z najważniejszych miejscowości wypoczynkowych w Polsce. Cieszymy się także, że wreszcie możemy powitać pierwszych gości w nowym Radisson Blu Hotel & Residences, Zakopane. Zarówno osoby podróżujące w celach wypoczynkowych, jak i biznesowych mogą liczyć na niezapomniany pobyt i korzystać z wielu możliwości spędzania wolnego czasu, jakie oferuje Zakopane – podkreśla Nino Rosenlund, Dyrektor Generalny Radisson Blu Hotel & Residences, Zakopane w informacji prasowej przesłanej do mediów.

Galeria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here