PKL Pasje górą!

0
204

PKL Pasje górą!

Weź udział w konkursie i zdobądź fundusze na rozwój swoich pasji!

 

PKL organizują i wspierają wartościowe inicjatywy lokalne. Wiele osób, stowarzyszeń czy instytucji w ostatnich latach otrzymywało wsparcie oraz dofinansowanie na organizację własnych wydarzeń. Wśród tych podmiotów są m in. festiwale biegowe Tatra Fest, Festiwal Moc Gór, Fundacja Integracji Przez Sport Handicap Zakopane stojąca za olimpijskimi sukcesami młodych sportowców z niepełnosprawnościami, czy lokalne narciarskie, piłkarskie, pływackie, badmintonowe kluby sportowe, ale także zakopiański Dom Dziecka oraz lokalni młodzi artyści i zawodnicy wielu dyscyplin, czy instytucje kultury.

W ramach wsparcia finansowego, czy rzeczowego w formie nagród dla lokalnych inicjatyw, PKL rusza z konkursem.  Konkurs jest przeznaczony dla osób fizycznych, stowarzyszeń i instytucji. Celem konkursu jest wsparcie interesujących pomysłów i wyjątkowych pasji. W konkursie dodatkowo punktowane będą projekty, których realizacja będzie miała miejsce na obszarze działalności Grupy PKL.
Celem konkursu jest wspieranie projektów związanych z ochroną górskiej przyrody i ekologii, aktywnością fizyczną, rekreacją, sportem, prowadzeniem zdrowego trybu życia i odpowiedzialnej turystyki, które przyczyniają się do rozwoju sportowego dzieci i młodzieży. Wsparcie mogą otrzymać także projekty z obszaru szeroko pojętej kultury oraz aktywnej promocji wszystkich dziedzin konkursu.
W ramach konkursu PKL wyłoni najciekawsze projekty, na które zostaną przekazane środki finansowe z przeznaczeniem na ich dofinansowanie.

PKL Pasje górą!

Podstawą ubiegania się o wsparcie w ramach konkursu PKL Pasje górą! jest wypełnienie i złożenie wniosku drogą elektroniczną na adres e-mail: pasje@pkl.pl. Wniosek wraz z regulaminem konkursu można pobrać na stronie www.pkl.pl w zakładce PKL Pasje górą! Wypełniony wniosek z opisem inicjatywy, planowanymi działaniami organizacyjnymi i promocyjnymi ze wskazaniem planowanych kosztów należy przesłać w terminie do 30 listopada 2023. Po rozpatrzeniu złożonych wniosków, z organizatorami wybranych inicjatyw, zostanie podpisana umowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here