Serial Forst – Tatrzański Park zamienia się w scenę zbrodni

0
931

Serial Forst — Tatrzański Park zamienia się w scenę zbrodni

Na tę informację czekało wielu górali,  11 stycznia 2024 roku na platformie Netflix będzie można obejrzeć premierowy odcinek serialu Forst, opartego na bestsellerowych powieściach Remigiusza Mroza. To kryminał z elementami sensacji i historii, który przenosi widzów w malownicze i tajemnicze rejony Podhala i Zakopanego.

Serial Forst opowiada o komisarzu Wiktorze Forście, który prowadzi śledztwo w sprawie brutalnych morderstw, które mają miejsce w Tatrach. Forst nie boi się łamać procedur i ryzykować życia, aby dotrzeć do prawdy. Pomaga mu w tym dziennikarka Olga Szrebska, która odkrywa, że za zbrodniami kryje się spisek sięgający II Wojny Światowej.

Najnowsza produkcja Netflixa to nie tylko pasjonująca zagadka kryminalna, ale także fascynujący obraz Zakopanego i Podhala. Piękno i surowość górskiego krajobrazu, a także bogactwo i różnorodność góralskiego folkloru zachwyci wielu mieszkańców Podhala.

Dodatkową zachętą dla oglądających zapewne będzie znakomita obsada, na czele z Borysem Szycem, który wciela się w tytułową rolę.

Serial Forst — zwiastun

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here