Zakopane co robić w deszcz

0
9019
www.safari.pl

Zastanawiasz się co robić, gdy w Zakopanem pada deszcz? Pamiętaj, nie ma złej pogody, tylko złe ubranie a stolica Tatr ma wiele atrakcji do zaoferowania nawet w niepogodę.

Oto nasz TOP 10 ATRAKCJI — co robić jak pada deszcz w Zakopanem.

  1. Popraw sobie humor i wybierz się z dziećmi do ILUZJI PARK w Zakopanem! W tym miejscu zrobisz mnóstwo zabawnych zdjęć w różnych sceneriach.  To świetna okazja, żeby się pośmiać i poczuć się jak w krainie czarów nawet w największą niepogodę! Zdecydowanie warto!
  2.  Pomysł na deszczowy dzień? Podpowiadamy, w górnej części Krupówek znajduje się MYSZOGRÓD, gdzie w różnych baśniowych sceneriach  zobaczyć można tysiąc myszek. Sympatyczne gryzonie bawią się w ośrodku narciarskim, buszują w pociągu, a nawet zdobywają latający spodek. Bez wątpienia dzieci i nie tylko one będą zachwycone!
  3. Absolutnie, podczas deszczu w Zakopanem warto odwiedzić jeden z najcenniejszych zabytków architektury zakopiańskiej — MUZEUM TATRZAŃSKIE. W tym przepięknym miejscu w niepogodę przeniesiesz się z „pędzącego świata” w miejsce z góralską duszą. 

 

Zakopane w deszcz dla aktywnych

4. Co ciekawego można robić w Zakopanem w deszcz? Czy wiesz, że miłośnicy ekstremalnych sportów czekają na załamanie pogody, by sprawdzić swoje umiejętności podczas wyjątkowej jazdy quadem. Bez wątpienia na Podhalu w 100 proc. zmierzysz się z błotem, bajorami i góralskimi wzniesieniami!

korczak-piotr

5. Co robić z dzieckiem kiedy w Zakopanem pada deszcz? Skorzystaj z chwili relaksu i odwiedzić TERMY ZAKOPANE. Basen termalny, basen pływacki a może rwąca rzeka — będziesz zachwycony! Dodatkowo w Aqua Zakopane czeka na Ciebie huśtawka wodna oraz świetna zjeżdżalnia. Na pewno dzieci w tym miejscu z przyjemnością spędzą czas.

6. Paintball w Zakopanem to zdecydowanie idealna zabawa na deszczową pogodę! Jeśli szukasz emocjonującej i aktywnej rozrywki w górach, nie musisz się martwić o pogodę. Paintball w Zakopanem to świetny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi, rodziną lub kolegami z pracy, niezależnie od tego, czy pada deszcz, czy świeci słońce.

7. Prawdziwe safari po Podhalu szlakiem pełnym widoków zapierających dech w piersiach — zwłaszcza w deszczowy dzień to świetny pomysł! Zaskakujące? Wyprawa autami Buggy UTV to ciekawa propozycja dla osób, które lubią aktywnie spędzać wolny czas. Majestatyczne góry, piękne polany i górskie przeszkody — uwierz, będzie co wspominać!hwww.safari.pl

 

Zakopane i okolice — co robić w deszcz?

9. Góry na niepogodę? Faktycznie, na liście: Zakopane atrakcje nawet w deszcz — powinna się znaleźć WIELKA KROKIEW — najsłynniejsza polska skocznia.  Gdy nie ma zawodów i treningów obiekt zamienia się w popularne miejsce turystyczne. Na szczycie skoczni na platformie widokowej rozpościera się najpiękniejszy widok na Zakopane. Nawet w niepogodę każdemu przyda się trochę ruchu … od czego są przeciwdeszczowe peleryny? 

10. Krupówki Zakopane zdobyte? Szukasz teraz: atrakcje Zakopane i okolice? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Czy wiesz, że z Zakopanego masz blisko do BRAMY W GORCE — największego Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnego w Polsce? Dwie wieże widokowe (17 i 35 metrów), najdłuższa w Polsce ścieżka w koronie drzew i pełny tajemnic podziemny tunel z gawrą niedźwiedzią! Wybierzesz kierunek Kowaniec (Nowy Targ) i parking pod Długą Polaną. Uwierz w tym miejscu zapomina się o złej pogodzie!

Brama w Gorce
Brama w Gorce — spacer w koronach drzew fot.: Wojciech Watycha

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here