BUTOROWY Snow Park

0
505

BUTOROWY Snow Park …

czyli gwarancja zabawy na najwyższym poziomie

Bezwątpienia Podhale oferuje wiele zimowych atrakcji dla miłośników śniegu i górskich krajobrazów. Co robić zimą z dziećmi w Zakopanem? Jeśli chcesz poczuć magię zimy i przeżyć niezapomniane wrażenia, koniecznie odwiedź BUTOROWY Snow Park!

 Snow fun dla każdego

Stawiasz tylko na zabawę na najwyższym poziomie? Obecnie nie ma lepszego miejsca w Zakopanem od tego położonego u podnóża Tatr, gdzie całą rodziną będziesz świetnie się bawić. Tylko tutaj, w otoczeniu przepięknych gór, znajdziesz niesamowite atrakcje, które sprawią, że zima stanie się najlepszą porą roku.  

Rodzinny wyjazd to zawsze duży stres. Jedno dziecko chce zjeżdżać sankami z górki, inne chciałoby pojeździć na skuterze śnieżnym. Butorowy Snow Park stworzony został tak, by każdy nawet najbardziej wymagający maluch znalazł w nim coś dla siebie. Skuterowe szaleństwo dla kilkulatka, nie ma problemu. Odrobina adrenaliny dla nastolatka? Proszę bardzo — snow tubing, czyli sunące po śniegu z dużą prędkością dmuchane opony. 

Big familia – big fun

A co z tymi, którzy całą rodziną chcą się bawić? To miejsce również zachwyci naprawdę wielkie familie. Skoro naprawdę lubicie razem się bawić  — zimowy banan to atrakcja, którą będziecie zachwyceni! Ci, co byli i mieli okazję ją przetestować przekonują, że to rozrywka, która najczęściej wyciska z Was łzy śmiechu — u tych, co suną po śniegu gigantycznym dmuchańcem jak i u tych, co obserwują z daleka!

Jeśli nadal szukacie najlepiej rodzinnej atrakcji i zastanawiacie się co jeszcze wybrać, by nie tracić cennego czasu, proponujemy z całego serducha –  snow rafting! To prawdziwe  zimowe szaleństwo i sama radość! Śnieżny puch zamiast wody i wspaniałe widoki na Tatry -gwarantowane. 

Potężna zimowa niespodzianka

A na koniec jeszcze taka miła niespodzianka! Faktycznie, Zakopane to miasto, które nie musi się martwić o czy zabraknie śniegu, bo tutaj przez cały sezon zimowy jest go pod dostatkiem. Wiadomo, by właściwie przygotować trasę dla miłośników białego szaleństwa, potrzebny jest ratrak. Czy miałeś okazję kierować tą potężną maszyną? Organizatorzy Butorowego Snow Parku postanowili sprawić wszystkim miłą niespodziankę i udostępnić taki ogromny pojazd na przejażdżki. Ten pomysł to prawdziwym strzał w dziesiątkę. Będzie to zapewne prawdziwy zimowy hit 2023/2024 w Zakopanem!  

Szaleństwa na śniegu, zabawa i świeże powietrze zdecydowanie wyostrzają apetyt! O tym również pomyśleli właściciele Butorowego i w zimowym parku uruchomili klimatyczną strefę gastronomiczną w prawdziwym, drewnianym szałasie.

Tutaj nie tylko napijecie się gorącej herbaty i usmażycie kiełbaski na ognisku, ale również spróbujecie góralskich przysmaków, a wszystko po to, by zebrać siły i bawić się dalej!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here