Instagram rządzi w Zakopanem! TOP 10 INSTAGRAM

0
576

Instagram rządzi w Zakopanem! TOP 10 INSTAGRAM — ostatnie miejsce Cię zaskoczy!

Zakopane to jedno z najpiękniejszych i najpopularniejszych miejsc w Polsce, które przyciąga turystów z całego świata. Idealne miejsce na odpoczynek, aktywny wypoczynek i podziwianie piękna gór oferuje wiele atrakcji i zabytków, które warto zobaczyć i sfotografować. Oto lista 10 najpopularniejszych miejsc instagramowych w zimowej stolicy Tatr, które zachwycają urokiem i klimatem. 

1.Napis „Zakopane” na Górnej Równi Krupowej! Jak się okazuje drewniany napis z widokiem na Giewont jest jednym z najczęściej fotografowanych miejsc w stolicy Tatr. Według danych z Instagrama ma on ponad 100 tysięcy oznaczeń geograficznych i ponad 200 tysięcy hashtagów #zakopane #giewont #tatry #podhale #gornarowniakrupowa.

2. Kasprowy Wierch: to szczyt w Tatrach, na który można wjechać kolejką linową lub dojść pieszo, a z którego roztacza się przepiękna panorama na całe Tatry i Zakopane. Nic dziwnego, że ma on ponad 80 tysięcy oznaczeń geograficznych i ponad 150 tysięcy hashtagów #kasprowywierch #tatry #zakopane #kolejkaliniowa #widok.

Instagram story viewer  # Zakopane

3. BeHappy Museum: to muzeum interaktywne, które oferuje wiele kolorowych i zabawnych instalacji do robienia zdjęć. Można tu znaleźć m.in. basen z kulkami, huśtawkę na księżycu, tęczowy pokój czy lody z waty cukrowej. Według danych z Instagrama ma on ponad 50 tysięcy oznaczeń geograficznych i ponad 100 tysięcy hashtagów #behappymuseum #zakopane #fun #colorful #selfie.

fot.: behappymuseum.com

4. Strefa Aperol Spritz: to taras widokowy na dachu galerii handlowej Krupówki 40, gdzie można napić się orzeźwiającego drinka i podziwiać widok na góry. Jest to idealne miejsce na relaks i chillout w centrum Zakopanego. Statystyka: ponad 40 tysięcy oznaczeń geograficznych i ponad 80 tysięcy hashtagów #strefaaperolspritz #zakopane #krupowki #drink #view. 

Instagram Zakopane — TOP 10

5. Szałasy pasterskie w Jurgowie znajdują się na polanach u podnóża gór. Są one świadectwem dawnej kultury pasterskiej na Podhalu i tworzą malowniczy krajobraz. Te zabytkowe cuda mają ponad 30 tysięcy oznaczeń geograficznych i ponad 60 tysięcy hashtagów #szalasypasterskie #jurgow #podhale #tatry #tradycja. 

6. Morskie Oko: to największe i najpiękniejsze jezioro w Tatrach, otoczone szczytami i lasami. Jest to jedno z najbardziej znanych i odwiedzanych miejsc w Polsce, które zachwyca swoim urokiem i klimatem. Podobno chętnie chwalą się nim w mediach społecznościowych goście z Bliskiego Wschodu. To najpopularniejsze miejsce ma ponad 20 tysięcy oznaczeń geograficznych i ponad 50 tysięcy hashtagów #morskieoko #tatry #zakopane #jezioro #gory.

Co to hasztag — siła słowa

7. Gubałówka jest prawdopodobnie jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc, niezależnie od pory roku. Według danych z Instagrama ma ona ponad 10 tysięcy oznaczeń geograficznych i ponad 20 tysięcy hashtagów #gubalowka #zakopane #tatry #kolejkaliniowa #atrakcje

fot. Marcin Szkodziński

8. Jeśli Zakopane, to oczywiście Krupówki! Miejsce spotkań, spacerów i zabawy dla turystów oraz mieszkańców ma ponad 5 tysięcy oznaczeń geograficznych i ponad 10 tysięcy hashtagów #krupowki #zakopane #centrum #zycienocne #kultura. 

9. Kościół św. Rodziny, zaprojektowany przez Stanisława Witkiewicza jest jednym z najstarszych i najpiękniejszych kościołów w Zakopanem. Jego architekturą i wnętrzem zachwyciło się ponad 2 tysiące osób! Ponad 5 tysięcy hashtagów #kosciolswrodziny #zakopane #witkiewicz #drewno #religia.

10. Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku położony w pobliżu kościoła św. Rodziny, na którym spoczywają znani artyści, pisarze i najbardziej zasłużeni mieszkańcy Podhala także robi wrażenie. Statystycznie 1,5 tysiąca oznaczeń geograficznych i ponad 8 tysięcy hashtagów … I pewnie w najbliższych jeszcze przybędzie …

Nocleg w Zakopanem? Sprawdź na nasz katalog www.zakopane.info/firmy/k/noclegi-zakopane/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here