Nowy kandydat w Zakopanem – ruszyła kampania wybor… na

0
178
Kampania wybor...na Zakopane

Nie lada afera w Zakopanem, nieoczekiwania została odpalona kampania wybor … na. Miejscowi oraz turyści szukają sprawcy. – Kto jest tajemniczym kandydatem — pytają.  

Nadchodzi Konkretny Kandydat 

Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał, na kilka dni przed wyborami w mieście pojawiły się plakaty z nowym konkretnym kandydatem. – Mogę tylko powiedzieć — sprzedaje się dobrze i jest świetnie oceniany — mówi tajemniczo Artur menedżer Bistro Schronisko Krupówki. –  Jest największym graczem w Zakopanem i najbardziej … chrupiącym — dorzuca. 

ZOBACZ, JAK GO ZDEMASKOWALIŚMY

Na tropie  wybor … nego 

– Ale jak to? Czy to możliwe, żeby tak za 28 zł … zrobić tyle zamieszania — pytają z niedowierzaniem  górale. – O tym, że jest najlepszy w mieście wiemy, ale żeby tak od razu w Polsce? – komentują. 

Docieramy do miejsca, gdzie przygotowano całą wybor ..ną kampanię. Najpierw przemierzamy ulubiony zakopiański deptak, a potem wchodzimy w tajemnicze podwórko. Odkrywamy — lokal: Krupówki 34 A — znany dobrze miejscowym wyborcom oraz turystom z całej Polski jako dawna “Pychotka” (kultowy bar mleczny z widokiem na Giewont) dziś promowany jako Bistro Schronisko Krupówki. 

To, co widzimy w środku totalnie nas zaskakuje. Jest tak samo smacznie, miło, po domowemu i w dobrej cenie jak dawniej, ale nowocześnie i z górskim klimatem.

Jaki kandydat — każdy widzi 

Namierzamy Wybor …nego Kandydata, faktycznie  — legendarny i największy w górach a w zestawie z ziemniaczkami i surówkami KOSZTUJE: jedynie 28 zł! Niewątpliwie to Kandydat numer 1 najlepszy obiad w mieście! !  To Schabowy Konkretny!

Sami zobaczcie co piszą o nim wyborowi Goście – TUTAJ! 

Uwaga, wyborca może oczekiwać, i to zdecydowanie, dodatkowego Rabatu dla Zakopiańczyków z Kartą Mieszkańca. 

PS. Nasza redakcja potwierdza, że kultowy Schabowy sprawca wybor…nego zamieszania jest najlepszy w Zakopanem!

*artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here