Sprawdź swoją umiejętność rozwiązywania zagadek – świetny Escape Room w Zakopanem

0
629
ESC House Zakopane

Escape Room to gra pełna zagadek, wymagająca spostrzegawczości, kreatywności i umiejętności współpracy wszystkich uczestników. Każdy pokój to inna historia, a na wydostanie się z pokoju uczestnicy mają określony czas, przez co gra jest jeszcze bardziej emocjonująca. ESC House w Zakopanem oferuje wiele pokoi zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Zbierz grupę od 2 do 6 osób, przyjdź i przeżyj niezapomnianą przygodę!

ESC House – pokoje

ESC House w Zakopanem oferuje swoim gościom 6 tematycznych pokoi do wyboru. Każdy z nich to inna przygoda i inny stopień trudności. Uczestnicy sami decydują, w jaką historię chcą się zagłębić. Różne stopnie zaawansowania pozwalają dopasować pokój do swoich umiejętności, dlatego ESC House jest idealnym miejscem nawet na pierwszą przygodę z tą grą.

Pokój Star War – Asteroidy Vergesso

Wciel się w jednego z rebeliantów, którzy uciekając przed zmasowanym atakiem, opuścili swoją dotychczasową bazę. Pomóż im nie dopuścić do tego, aby ważny moduł szyfrujący wpadł w ręce wroga i ocal całą Rebelię.

Czas gry: 70 min

Poziom: ekspert

Karaibscy Piraci

Odzyskaj skradziony z twojej wioski skarb. Ukradli i ukryli go przed laty czterej piraci. Na odnalezienie skrzyni masz równo 80 minut. Po tym czasie jedyne klucze do kufra ze skarbem znikną na zawsze.

Czas gry: 80 min

Poziom: trudny

Alicja w Krainie Cudów

Zapadasz w sen i podążasz za białym króliczkiem do Króliczej Nory. Czekają tam na ciebie różne zagmatwane i abstrakcyjne przygody. Uporaj się z nimi i oddziel sen od rzeczywistości, aby znów obudzić się w prawdziwym świecie.

Czas gry: 60 min

Poziom: średni

Zagadki Sherlocka Holmesa

Ta sprawa pokonała nawet Sherlocka Holmesa. Potrzebuje on waszej pomocy, aby złapać złodzieja korali Królowej Elżbiety. Pomóżcie Sherlockowi w rozwiązaniu sprawy i nie dopuśćcie do tragedii.

Czas gry: 60 min

Poziom: średni

Mumia

Wcielacie się w archeologów próbujących rozwiązać tajemnicę pradawnych symboli. Niestety zostaliście uwięzieni wewnątrz egipskiej piramidy. Waszym zadaniem jest rozwiązanie zagadki i wydostanie się z pułapki, zanim skończy się wam tlen.

Czas gry: 60 min

Poziom: ekspert

Ucieczka z Shawshank

Po podaniu środków nasennych udało wam się uśpić strażnika więzienia. Świetnie. Teraz pozostało już tylko uciec z tego okropnego miejsca. Macie niewiele czasu, więc każdy ruch jest tutaj ważny.

Czas gry: 60 min

Poziom: średni

Cennik i godziny otwarcia

ESC house znajduje się na ul. Tadeusza Kościuszki 3 w Zakopanem. Pokoje zagadek mieszczą się w budynku PKO BP (wejście od strony Reserved). Atrakcja jest zwykle czynna przez cały rok. Obecnie zamknięta.

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek – piątek: 10:00 – 20:00
  • sobota – niedziela: 12:00 – 21:00

Cennik regularny:

  • 2 osoby – 109 zł;
  • 3 osoby – 139 zł;
  • 4-6 osób – 159 zł.

Cennik przy płatności online:

  • 2 osoby – 92,65 zł;
  • 3 osoby – 118,15 zł;
  • 4-6 osób – 135,15 zł.

ESC House w Zakopanem jest oddalone zaledwie o 30 m od Krupówek. Jest to doskonała atrakcja na pochmurne dni, kiedy pogoda nie sprzyja górskim wędrówkom. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i przeżyje niezapomnianą przygodę.

Na stronie internetowej znajduje się informacja, że obiekt jest nieczynny do odwołania. Mamy szczerą nadzieję, że wznowi on swoją działalność przed sezonem letnim.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here