Zakopane nie zasypia – TOP 5 klubów i dyskotek w Zakopanem

0
1082

Zastanawiasz się, co robić nocą w Zakopanem?  Centrum Zakopanego tętni życiem przez całą dobę. Bary i restauracje na Krupówkach kuszą dobrym jedzeniem a kluby muzyczne i dyskoteki przyciągają miłośników dobrej zabawy. 

TOP 5 najlepszych klubów i dyskotek w Zakopanem

1. Le Scandale to zdecydowanie najlepszy muzyczny lokal w mieście, w którym znajdują się — Aperitif Bar, Cocktail Room oraz Music Loft. Wieczorami odbywają się tu imprezy taneczne, a także wieczory panieńskie i kawalerskie, imprezy firmowe oraz przyjęcia okolicznościowe. W Le Scandale dodatkowo organizowane są także spektakle, występy artystów i koncerty.

2. La Playa nieustannie tętni nocnym życiem. Od poniedziałku do niedzieli z głośników sączy się mieszanka najlepszych hitów. Faktycznie w tym miejscu bywają noce nie tylko z chilloutowymi nutami, ale również housowym brzmieniem i wybuchową mieszanką hitów.

3. Va Va Voom Klub — wyjątkowy lokal z dwupoziomowy klubem z dwoma barami. Skórzane loże z kompozycjami ze szkła i metalu a do tego zaskakująca, szalona muzyka. Niezaprzeczalnie w tym miejscu DJ’e rozkręcają imprezę do białego rana.

Co robić nocą? Kluby i dyskoteki — Zakopane cdn.

4. Bowar Watra Jeśli szukasz miejsca, gdzie w jedynym lokalu odbywają się  potańcówki i występy w góralskim stylu? Na pewno dobrze trafiłeś! Serwowane jest tu nie tylko lokalne piwo, ale również potrawy kuchni regionalnej.

5. Klub Granit — w tym miejscu zawsze odbywają się imprezy tematyczne, występy znanych DJ’ów oraz wieczory kawalerskie i panieńskie, oraz zabawy  urodzinowe. To klub muzyczny, z dużymi lożami VIP i zaskakująco świetnym oświetleniem.

Zakopane to nie tylko kluby i dyskoteki

Prawdziwy Wieczór Regionalny przy ognisku w tatrzańskiej dolinie to świetna alternatywa dla wieczoru spędzonego przy stoliku w karczmie lub restauracji. Jeśli chcesz poznać prawdziwych górali, ich tradycje, opowieści i gawędy jest takie miejsce w Zakopanem. Bez wątpienia tu możesz cofnąć się w czasie o 100 lat! Na tatrzańskiej polanie w Dolinie Chochołowskiej faktycznie poczujesz góralski klimat z prawdziwym folklorem, tańcem, góralską zabawą i absolutnie przepysznym podhalańskim jedzeniem.

Góralski wieczór w Zakopanem doskonały wybór! Sprawdź: www.goral.pl/oferta/wieczor-regionalny-zakopane/

Oczywiście, jeśli planujesz wyjazd w góry. Zdecydowanie nie musisz już wpisywać w wyszukiwarkę internetową „Zakopane noclegi” lub  „Hotele Zakopane”. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy katalog miejsc noclegowych w Zakopanem — sprawdź:  www.zakopane.info/firmy/k/noclegi-zakopane/ 

Szukasz dodatkowych atrakcji w Zakopanem? Zobacz: https://www.zakopane.info/zakopane-atrakcje-co-warto-zobaczyc/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here