Kulig Zakopane

0
314

Kulig Zakopane

Szukasz wspaniałej zimowej atrakcji? Zapraszamy na magiczny kulig z fantastycznymi widokami, żywiołowym folklorem i najlepszym góralskim poczęstunkiem bez limitu. Daj się porwać wyjątkowej przygodzie w przepięknej Dolnie Chochołowskiej!

Zapraszamy Państwa na taki prawdziwy, tradycyjny kulig po Dolinie Chochołowskiej – najdłuższej dolinie w Tatrach i jednej z najpiękniejszych w Europie. Kuligi w Chochołowskiej to prawdziwa przygoda w tatrzańskiej dolinie, górska atmosfera i zimowa sceneria. Klimat jak z bajki – gwiazdy na niebie, dookoła zaśnieżone drzewa i cisza doliny. Nie ma samochodów, latarni i hałasu miejskiego.

Tradycyjnie, po kuligu zapraszamy wszystkich na biesiadę przy ognisku ze smacznym poczęstunkiem bez limitu i tańcami do góralskiej nuty i nie tylko góralskiej. To oferta dla tych, którzy stawiają na jakość i super serwis.

W programie: witacka, czyli przywitanie naszych gości góralską serdeczności i muzyką, pokazy tańców góralskich, góralskie przypowieści, nauka picia po góralsku – poczęstunek gorzałką zbójecką, wspólne śpiewanie przy ognisku ! TAŃCE I DOBRĄ ZABAWĘ zapewnią górale. Kulig odbędzie się pod hasłem “tradycja, dobra zabawa, taniec i góralska muzyka ” – zapraszamy ! Przez cały czas trwania imprezy będzie paliło się ognisko, a obsługa cateringu będzie serwowała przysmaki tradycyjnej kuchni gazdowskiej. Po dwóch godzinach zabawy, zakończenie imprezy i powrót do Zakopanego. Dla chętnych transfer busami z Zakopanego do Chochołowskiej i powrót po imprezie do Zakopanego.

Adres: 

KULIGI.pl – Kuligi Zakopane, Dolina Chochołowska
ul. Nowotarska 27B/11,
34-500 Zakopane, Poland

Kontakt: 

Kulig Zakopane – ZOBACZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here