Wyprawa quady Zakopane

0
460
Quady w Zakopanem - najlepsze wyprawy off-roadowe w górach

Wyprawa quady Zakopane

Wyprawa na Quadach po górskich trasach z Przewodnikiem to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych atrakcji wśród grup w Zakopanem! Impreza integracyjna, wieczór panieński lub kawalerski – atrakcja doskonała na każdą okazję!

Quady to nie tylko doskonała zabawa, piękne widoki na całe Tatry i moc wrażeń, ale także możliwość dotarcia do miejsc poza utartymi szlakami i piękna przygoda ze wspomnieniami na całe życie!

Niech Quady nie kojarzą się Wam ze sportami ekstremalnymi. Nasi doświadczeni Przewodnicy (szkoleni i nadzorowani przez Mistrza Polski) dostosowują trasy wycieczek do umiejętności grupy. Większość naszych Klientów jedzie Quadem po raz pierwszy a bawią się bezpiecznie i doskonale! Każdą wycieczkę poprzedza instruktaż.

W naszej ofercie znajdziesz wycieczki na Quadach jako pomysł na całodniową imprezę oraz takie na 1, 2 lub 3 godziny, np. z ogniskiem.

Quadoo Adventure – organizujemy wycieczki widokowe i wyprawy quadowe. W naszej ofercie znajdziesz wypożyczalnię quadów oraz organizację wypraw off road z różnymi atrakcjami.

Wyprawa quady Zakopane

QUADOO Adventure

ul. Butorów 5, Kościelisko (Gubałówka – Zakopane)

Kontakt:

 +48 501 575 575

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here