Magiczne kuligi w Zakopanem

0
6178
Kuligi Zakopane

Magiczne kuligi w Zakopanem?

Oczywiście! Jeśli marzy Ci się niezapomniany sylwester w Zakopanem daj się porwać wyjątkowej przygodzie, którą będziesz wspominać latami. Sanna saniami z pochodniami to świetny pomysł na wyjątkowy sylwestrowy wieczór. 

Tatry są chętnie odwiedzane z różnych powodów.  W górach nie można się nudzić — cudne widoki, szaleństwa na śniegu i długie spacery dolinami naprawdę jest robić. Podczas zimowego relaksu koniecznie wybierz się na magiczny kulig w Zakopanem.

Pamiętacie film „Potop” i słynny kulig? Jazda saniami przez pokryte białym puchem tereny, to doskonała zabawa. Przemierzając pola, łąki, lasy i obserwując niesamowite otoczenie potrafimy zapomnieć o wszelkich przytłaczających nas sprawach, skupiamy się na danej chwili i towarzystwie kompanów podróży. Turyści chętnie na przejażdżki saniami wybierają okolice Morskiego Oka, Doliny Kościeliskiej i Doliny Chochołowskiej.

Bez wątpienia kulig z pochodniami w Zakopanem to świetna propozycja dla par, rodzin z dziećmi czy zorganizowanej grupy. Nowy rok na saniach? Zdecydowanie warto wybrać ofertę dla siebie i znacznie wcześniej zarezerwować sobie tą magiczną zimową atrakcję.

Zakopane kuligi z pochodniami

Można udać się na kulig w ciągu dnia i podziwiać rozświetlone promieniami słońca szczyty górskie. Widoki jak z najpiękniejszej baśni nie mogą nie wywołać ogromnego wrażenia. Znakomitym pomysłem jest też opcja – kulig Zakopane wieczorem. Jazda saniami w blasku pochodni tworzących niepowtarzalną atmosferę, pod granatowym niebem, w otoczeniu, które wydaje się zagadkowe, to doświadczenie zapadające w pamięć.

Kulig to „zwykła” przejażdżka saniami? Nic podobnego! Każdy, kto choć raz odwiedził Podhale wie, że górale potrafią zatroszczyć się o swych gości i zapewnić im udany odpoczynek pełen pozytywnych emocji. Dlatego oferują kuligi połączone z ogniskiem i biesiadą. Możliwość skosztowania regionalnych specjałów, śpiewy i tańce, szalona impreza — tego nie sposób sobie odmówić. Kulig Zakopane z kapelą – na szczęście firm organizujących tego rodzaju atrakcje nie brakuje.

Kulig święta, sylwester, a może walentynki?

Jest wiele okazji, by zimą udać się w Tatry. Wybrać się na Gubałówkę lub na Kasprowy Wierch. Można też spędzić Boże Narodzenie w Zakopanem, przywitać Nowy Rok lub zaplanować romantyczne walentynki w górach. Przy tej okazji wystarczy poszukać  kuligów w Zakopanem na stronie www.chocholowska.pl, by od razu pojawiła się lista interesujących ofert.

Magiczne kuligi w Zakopanem — absolutnie warto

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here