Policjanci przejęli ponad 100 gram narkotyków (zdjęcia)

Zakopiańczyk i Armeńczyk zatrzymani za posiadanie narkotyków

0
920
fot. Policja Zakopane

Zakopiańczyk i Armeńczyk zatrzymani za posiadanie narkotyków

3 lata więzienia grożą obywatelowi Armenii i młodemu zakopiańczykowi, którym zarzuca się posiadanie narkotyków. Mężczyźni zostali zatrzymani przed Świętami Wielkanocnymi w centrum Zakopanego.

Jako pierwszy zatrzymany został 29 – letni mieszkaniec Zakopanego, który posiadał ponad 90 gramów różnego rodzaju narkotyków. Do zatrzymania doszło w centrum Zakopanego.

– Patrol nieumundurowanych policjantów dostrzegł mężczyznę, który co chwilę wychodził z bocznej uliczki i rozglądał się – informuje o przebiegu zatrzymania asp. sztab. Roman Wieczorek, rzecznik prasowy Komendy powiatowej Policji w Zakopanem. – Mężczyzna zaskoczony obecnością policjantów usiłował ukryć zawartość kieszeni – dodaje.

Okazało się, że 29 – latek posiada przy sobie narkotyki.

Do drugiego zatrzymania doszło dzięki zgłoszeniu, jakie otrzymali policjanci. Rozmówca przekazał informację o mężczyźnie, który od dłuższego czasu siedzi w samochodzie i zachowuje się jakby był pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

– Przybyły na miejsce patrol policyjny zablokował możliwość opuszczenia parkingu przez wskazany w zgłoszeniu pojazd. Kontrola jaką przeprowadzili policjanci potwierdziła przypuszczenia osób które interweniowały. Zamroczony kierowca na siedzeniu obok miał otwarty woreczek z białą substancją – informuje Roman Wieczorek.

32 – latek z Armenii posiadał przy sobie 14 gramów amfetaminy i marihuany.

Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania narkotyków. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Galeria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here